Sayfa 763/913 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. bir müddet ara verdikten sonra tekrar kutpoya dönmek istedim nasip olmadı, nakit pozisyonuna bir türlü geçemedik, hektaşı satmaya elim gitmedi, odaş'ta zarar yazmaya devam ediyor,huyum kurusun zarardaki kağıdı asla satmıyorum, sasa'da da uzun süre sonra yeni yeni hareket başladı, kaldık far görmüş tavşan gibi...
    kutpo'nun zamanı yaklaştı artık, tetikleyicisi bilançomu olur, başka bir haber mi bilemem ama 40 milyon kar yazmaz tahminim, yazarsa da tarihi kar, tarihi fiyatlara götürür.

2. 2 haftalık hareketi ne bakarsak beklenmedik bir durum var bılanco veya haber olabilir

3. Sema hanımın gazete yaptığı acıklama gerceklesme olasılığı yuksek
    NG Grup’un amiral gemisi Kütahya Porselen dünyada nanoteknolojiyi tabak üretiminde kullanan ilk firma oldu, hem kalitede hem maliyette rakiplerine fark attı. Şimdi İngilizler üretim partneri olmak için şirketin peşinde... Aksam

4.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Bılanco 40 mılyon uzerı gelecek gibi
    Bunu mümkün görmüyorum. Ambalaj fabrikasının faaliyetinin sona ermesi ile son 3 çeyrektir brüt karlılık %40'ın üzerinde. Bu çeyrekte doğalgaz zamları ile %40'ın altına inebilir. Satış kısmında da bir artış olacağını zannetmiyorum. Ben 3. çeyrekte zayıf bir karlılık bekliyorum. Net kar 25 milyon civarı olabilir.

5. Nasılsa burdayız bakalım neyi fıyatlıyor hep birlikte göreceğiz
    One cıkan ise sema hanımın acıklama si ıngılızler ortaklık İcin kutpo nun pesınde demesı
    Birde kalite ve maliyette rakiplerine fark attı demıs

6. Efe Kuzey bey, aynen dediğiniz gibi; zaten buradayız. Izliyoruz tiyatroyu.

7. Takas atacak yok mu bakalım gedik dün aldıklarını kusmuş mu...YTD

8. Bu günde yükselseydi satacaktım. Tahtacı beni hiç şaşırtmıyor!

Sayfa 763/913 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •