Sayfa 766/913 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816866 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,121 - 6,128 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Tuh senin gibi markaya ve sahiplerinin suratina

2.  Alıntı Originally Posted by Kokadu Yazıyı Oku
    Tuh senin gibi markaya ve sahiplerinin
    suratina
    Ekim ayında üst üste 8 gun düşerek rekora koşmuştu bunun tahtacısı.Uzun vade beklemeyenlere ekmek yedirmez bu açgözlüler.60lardan alanların cezalarını kesiyorlar.Birde bilanço normal gelirse o zaman 5 altında getirirler fiyatı.Tahminimdir.asla.y.t.d.

3. bilanço bugün mü?

4. Bılanco tahminleri alalım kim ne bekliyor.

5. Haftanın ilk ve son gunlerı hısse bir garip hareketlilik var sen kutpo sun kendine gel 😂😂

6. Bakalım bu hafta kesici ye girecekmi?

7.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Sema hanımın gazete yaptığı acıklama gerceklesme olasılığı yuksek
    NG Grup�un amiral gemisi Kütahya Porselen dünyada nanoteknolojiyi tabak üretiminde kullanan ilk firma oldu, hem kalitede hem maliyette rakiplerine fark attı. Şimdi İngilizler üretim partneri olmak için şirketin peşinde... Aksam
    Selamlar linki var mı bu haberin?
    Nerde yazıyor İngiliz ortaklık haberi. Link atarsanız sevinirim.
    Bir de geçen sene 9 aylıkta 30milyon gibi bi kar mı gelmişti acaba, öyle anımsadım
    Hep kazık yediğim eski kağıdım)))
    İngiliz ortaklık duyumu bile olsa kağıt roketlerdi. Kesin mi bu haber? Banvit vardı bi ara ortaklık satılacak duyumu bile 1.5 tl den 5 e atmıştı kağıdı. Sonra satıldı gerçek oldu. Burda ortaklık olabilir satılma zor gibi. Fiii tarihinde vardı bu kağıt ben de o zaman da Ya ispanualı ya Alman bi firma ile ortak olacaklardı muhabbetti vardı. Sonra yalan oldu diye hatırlıyorum. Epeyce prim yapmıştı o zamanda. Dediğim 10-15 yıl önceydi ama)))
    Neyse haberi paylaşırsanız sevinirim. Bugün bi bakayım dedim yazınız ilgimi çekti
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 766/913 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •