Sayfa 772/913 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,169 - 6,176 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Borsa düzeltme yaptı, bizimkiside hiç geri kalırmı hemen peşine takıldı. İşlem hacminde artış var. Kademeler doluyor. Pozitif yaklaşalım biraz😂😂

2. Reıs bu kademelerde donen dolap patronun bayan olmasından kaynaklı sanırım onune gelen kutpo yı taciz ediyor Nafi olsaydı böyle olmazdı😂😂

3. Kutpo’da yukarıya doğru gitmeye çalışan bir ivmelenme var. Bu fiyat ve işlem hacmi ile kendini belli ediyor. Teknik olarakta yukarı fiyatlamalar görünüyor. Belirli bir fiyatta boşluk bırakarak kopacağını düşünüyorum. Ytd

4. Emeklilik fonları, şeker, bizim, vakıf, marbaş, teb, halk... Aracı kurumlar arasında al gülüm ver gülüm oynanıyor sanki. Gidecekmiş gibi yapıp hacim artırıyorlar sonra bir bakmışsın aşağıda.
    Bu gün alıcı olan ertesi gün aldığından fazlasını veriyor. Ya bırakın batacaksa batsın ya da bırakın çıkacaksa çıksın. Ne yaptıklarını anlamak oldukça zor. Bunca yıldır taşıma maliyeti, komisyon, ahlak..

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Kendi aralarında kısa paslaşmalar ile hareketlenme var. Bunun tepkisi gelecektir. Su kaynamaya başladı. Sert hareketlerin geleceğini düşünüyorum. Tabii şahsi düşüncem. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Kendi aralarında kısa paslaşmalar ile hareketlenme var. Bunun tepkisi gelecektir. Su kaynamaya başladı. Sert hareketlerin geleceğini düşünüyorum. Tabii şahsi düşüncem. Ytd
    Son 2 yıldır görmeye alışmadığımız hacim ve hareketler oluyor. Sayın venedik, ben de sizinle aynı fikirdeyim. Bomba bir haber ile yukarı bir hareket kuvvetle muhtemeldir.

7. Kafkas26 isimli üye kayboldu. Nerede acaba kendisi? Engin(!) Bilgileriyle bizleri aydınlatıyordu ne güzel.

8. Kutpo teknik olarak çizdiği hareketler ile bir çok teknikçinin dikkatini çekmeye başladı. Yani hisseye ilgi artıyor. 5,78 üzeri sert hareketlerin olması muhtemel görünüyor. Zaten gerçek hareketi o seviyelerden sonra yaparak eski zirvesini ve daha yukarıları hedefleyecektir. Tek şart genel anlamda borsada ters bir hareketin olmaması. Şuan borsada hava olumlu. Bozulmadıkça Kutpo ileriyi hedefleyecektir. İşlem hacminde patlama ile show yapabilir. Ytd

Sayfa 772/913 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •