Sayfa 775/912 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon
Arama sonucu : 7295 madde; 6,193 - 6,200 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Vayy beee gözlerim yaşardı yeşerdi)))
    4 sene sınra ilk defa böyle bi yükseliş gördüm. 3 sene önce 10 un kapısından dönüp 4 lere kadar gevşemişti.
    Çevresi çapından küçük kaata bak sen. Geçen hafta ki zılgıtı birileri duymuş demek ki. Neyse bu da iyi. Bi başlangıç olsun. Şu an portfoyu bölmedim 3 kat kazandığım tek hissedeyim. Eğer lineer bi yükseliş görürsem saman alevi değilse kalıcı bi yükseltme yapacaksa ağalar gelirim. O potansiyel fazlasyla var, Ne de olsa çok kazığını yedim))) boğazda dandik bi yalıdan bile ucuza borsada fiyatlanan borsa fiyatı kelepir bi şirket. Gerçekte tam tersi.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Kutpo için bu hareketler ısınma turları. Beklediğim işlem hacmi buraları değil. Büyük hisse değiştirme olacaktır. Ondan sonra asıl hareketleri göreceğiz. Bu şayet herhangi bir haber ile desteklenirse yolculuk uzun olabilir. Küllerinden yeniden doğmak için bir fırsat olabilir. Ytd.

3. Dün yanlış görmedi isem halka açıklık oranının %25 i kadar bir hacim oluştu. Halka açıklık oranının 3 te biri zaten emeklilik fonlarında.
    Son zamanlarda belirli aracı kurumlar arasında al gülüm ver gülüm oluyordu.Bu gün alanlar ertesi gün satıcı oluyorlar. Arada bir de emeklilik fonları ufak tefek satıyordu.Şeker,Bizim,Vakıf,marbaş,Halk,Teb..vb

Soru şu '' devamı gelecek mi '' bunun cevabını paladan başka kimse bilmiyor.. ancak olası senaryo yada tahminler olabilir..benım tahminim,eğer önümüzdeki haftayı 5.69 ile 6.01 (yani akılda kalıcı olsun diye 5.70 - 6.00 arasında ) geçirirse yukarı potansiyeli daha da artar.. endeksın 105.152 ye dokunma olasılığı var.. bu süreçte 5.50 5.70 aralığında olması. olasılığı azaltır 5.50 altıda üzer.. ( bu arada çok seri hareketler yaptığını da unutmamak gerekir )6.18 üzeri kapanışlarda ise bu foruma artık teknik analiz yapmam.. gidenin arkasından konuşmam.. iyi çalışmalar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. 4 56 ya dusus son sılkeleme olarak gorunuyor bu dusus beklenmeyen bir durumdu bılanco ile de son bir dusus yasandı ve artık umıt vermeyen hısse durumuna dustu
    Bu dusuler sonrası buyuk cıkıslar olur bunun ilk adımını gorduk

6.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    3 hafta ıcınde 7 lerı gormelı teknik tobo olusumu mevcut suan 5.40 hıc bir haber olmasa bile teknik her zaman calısır
    İlk hafta İcin umıt verici

Haftaya kendine önce 6 sonrada 6.60 civarını destek yapması kâfi.
    12 TL hedefle bekliyorum.
    Sonra benden alanda kazansın der cekikirim.
    Bol kazançlar, iyi hafta sonları.

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Uzun zamandır durağan olan hisse bir şekilde hareketlenmeye başladı. Bu tür sığ hisselerde hareket başladığında mutlaka ne yöne gidecekse o yönde hedefine gider. Kutpo’nun 3 yıldan fazla süredir yatırımcısını süründürdüğünü düşünürsek ve 4,02 den başlayan hareketin 6,23 ile bir yere son gün hariç düşük işlem hacmi ile geldiğini gördüğümüzde yolumuzun uzun olacağını düşünüyorum. Şayet bunu güzel haberler ve iyi bir yıl sonu bilançosu ilede taçlandırırsa ( temettü, sermaye arttırımını saymıyorum ) bu sığ tahtanın nerelere gideceğini hayal etmek bile insanı mutlu ediyor. Ytd

Sayfa 775/912 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •