Sayfa 776/913 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,201 - 6,208 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Uzun zamandır durağan olan hisse bir şekilde hareketlenmeye başladı. Bu tür sığ hisselerde hareket başladığında mutlaka ne yöne gidecekse o yönde hedefine gider. Kutpo�nun 3 yıldan fazla süredir yatırımcısını süründürdüğünü düşünürsek ve 4,02 den başlayan hareketin 6,23 ile bir yere son gün hariç düşük işlem hacmi ile geldiğini gördüğümüzde yolumuzun uzun olacağını düşünüyorum. Şayet bunu güzel haberler ve iyi bir yıl sonu bilançosu ilede taçlandırırsa ( temettü, sermaye arttırımını saymıyorum ) bu sığ tahtanın nerelere gideceğini hayal etmek bile insanı mutlu ediyor. Ytd
    Yol neden uzun? Anlamıyorum.. Zaten çok uzun yoldan gelinmiş.. Hala uzun muhabbeti nedir? Teknik olarak..

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Hisse ucuz ama şirketin sıkıntısı ciro ve kar artışı yapamaması. Ciro atmadığı sürece piyasa değerinin ciddi şekilde artması zor. %30-40 a kadar olan artışları bunun dışında tutuyorum.

3. Kısa vadede sert hareketler olası. Hissenin fiyat anlamında bugünkü fiyatlarının yerine çift haneli değerlere ulaşması anlamında zaman gerek.

''oturan boğa zıplaya, zıplayan çekirgeden fazla kazanır'' kızılderili ata sözü değil,benim sözüm..bunu yazıp ta çekirge olmak zor..ancak bu bana daha çok araştırma inceleme fırsatı verdiği için bundan keyif alıyorum.. 20.11 2019 daki kırmızı bar ile niyetini belli etti.. ancak bunu sert hareketlerle sürdürmesini beklemiyorum.. silkelemesini yapma ihtimali var..5.40 ve 5.19 altında beklenti, 6.18 üzeri kaldığı sürece yorum çöp olur.. iyi çalışmalar
    not 105.902 altında endeks gevşeyebilir..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. Sanırım Ağaların niyeti ciddi. Bugün Fenerde ki kar dan bi miktar geldim. Tesadüf mü bilmiyorum lakin orda da ilk maliyetim 5.98 di))) 15-16 lardan ana malı bırakatak kar dan biraz buraya geldik yine kürkçü dükkanına. Eğer yarın da düşüş göstermez 6 üstüne atarsa bi beklenti bi haber var bi sermaye arttırımı vs gibi bişey olabilir diye kendimce yorarım. 6-7 ay orda kıpraşmadan beklemiştim iyi ekmek yedik. Bakalım kısmet yine burda parayı düşürecekmiyim))) bi 6-7 ayda burda bekleyelim bakalım Ağa ne edecek.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Haftalık grafiğin hatırına ( Temelden anlamam) İzlemeye aldım bende. Pek çizgiler yalan söylemez çünkü

Yukarıda bir arkadaş TOBO yu da yazmış zaten.Hayırlısı

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

7. Biraz inceledim araştırmaya koyuldum. Kardeş Güral hanfendinin yeni taze haberi vardı biznız dergilerde.
    Yurtdışı hotel yatırımı ,yeni hotel Antalya vs den bahsediyor. İlginç geldi. Genelde konzervotif tutucu bi aile şirketidir. Yurt dışı açılımı yenilik inovasyon falan iyi olmuş. Bu şirkrtin bilançoya da baktım Arge artmış.
    Büyüme Arge yurtdışı falan şaşırdım biraz))) pek beklenen hareketler değil. Hissenin çıkması ve de düşmemesi de pek beklenen hareketler değil. Var bi iş bunun altında sanki
    Köftehorlar
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Hissede direksiyon birilerinin eline geçti gibi duruyor. Ele geçirenlerinde elinin güçlü olduğu kesin. Bu güç hisseyi istediği yere taşır. Ytd

Sayfa 776/913 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •