Sayfa 778/913 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,217 - 6,224 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Karton fabrikasi olayi nedir?
    Birde bunun karton fabrikası vardı tum yerli sırketler yabancı ortak bulup sirket ı sattı veya ortaklık kurdu bunlar cok akıllı oldugundan aile sirketı oldugu ıcın Burak ortak bulmayı aileye gelen damat ve gelini bile sırlete sokmazlar
    Boyle bir zihniyetle yönetilen fabrıkayı kar edemiyoruz diye kendi ihtiyacımız İcin uretecegız deyıp dısarı mal satmaktan vazgectıler

2. 6 ve 5.95 e yuklu mal koydular sımdılık karsıladı baskı kuran sanırım emeklilik

3. Her an direk dikilmesi olasi. Cok diri duruyor

4. Yesssss , grafik firlayacam diyor sanirm yeteri kadar doldurdu kaseyi, daha geri gelmeden insallah haber gelir

5. İlk defa bu kağıtta teorikte ki öngörüm pratikte tuttu. ))) kurban mı kessem.
    Bugün için 6 üstü tutunur 7 ler olursa belli ki Ağa bişeyin hazırlığında diye düşünmüştüm. O zaman önü açılır işte. Saman alevi olmaz.
    Bilanço falandan ziyade başka bişey çıkabilir ileride. Bana en kuvvetli sermaye artırımı diye düşünüyorum. Burda yazılan yorumlarda gördüğüm İngiliz ortak zor bi ihtimal. Lakin olursa ne güzel bişi. O zaman ufku da açılır hem şirketin hem kağıdın. Ben de merakla bekliyorum. Bu kağıdın ciğerini bilirim hayayta kolay kolay gitmez mal yedirmek içün bile çıkmaz öyle tuhaf bi kağıttır.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. 6,30 dan 6,12 ye 1 dakikada inebiliyor , guzel.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    5.40 ve 5.19 altında beklenti, 6.18 üzeri kaldığı sürece yorum çöp olur.. not 105.902 altında endeks gevşeyebilir..
    Yorumu çöp etmediler ve 6.18 in hemen altında yumurtayı kapının ağızına dayadılar.. aynısını endeks içinde söyleyebiliriz.. 105.902 üzerine tekrar çıktılar.. ama 105.574 ve 105.264 halen aktif... altta ise 103,452 var.. ancak endeks halen güçlü duruyor..
    KUTPO HAFTALIK UGYD grafiğinde çok özel bir kesişme gerçekleştı.. umarım devamı gelır.. iyi çalışmalar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8. Bu şirket sürekli kar eder. Ama az ama çok. Yabancı uluslararası büyük fonlar yaklaşık 2 senedir borsamızdan uzaklar.
    Ben aralıktan itibaren 2020 yılı içinde büyük Londra ve Manhatten fonlarının Borsamıza geleceğini düşünüyorum.
    İlk bakacakları yer de ucuz hisseler. Defter değerinin altında ki hisseler.
    Bu hissenin defter değeri 8.75 TL . Borsa değeri 6 TL.
    Normalde uluslararası borsa fiyatlamaları Defterdeğeri×2 olur. Yani bu hisse Abd de işlem görse yaklaşık minumum 17 Tl gibi borsa fiyatlaması görür, üstü Baki.
    Şu an pek bi artan yabancı oranı olmasa da çok büyük potansiyel var. Piyasamızda ucuz kalmış bir Asset. Yakında büyük yabancı ilgisini çekeceğini düşünüyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 778/913 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •