Sayfa 781/913 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,241 - 6,248 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Ng grubun yapacagi otellerin , turizm karlarinin kutpoya bir getirisi varmi ?
    NG gurubu ayrı sadece kutahya porselen ve kutahya ambalaj fabrikası karı var birde gyo kurdu

Sadece NG nın Antalya ya yapacağı otel bunun arsasına yapılabilir bunu bir sormak gerekir yatırım bolumune
    Kac donum nerde otel ınsatı o arsaya mı yapılıyor birde semanın gazeteye verdıgı ingılız partner olayını

Bunu yarın herkes bir arasın bakalım ne diyecekler belki kap a acıklama gönderirler bılanco harici bir bilgi atmıyor bedava maas alıyor mudur

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    silkelemesini yapma ihtimali var..
    ileri atlama için bıraz geri çekiliriz....
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3. Mal kaptırırız korkusuyla asagıya da salmıyorlar

4. Selam Güzel ülkemin güzel insanları,bu cennet vatanımızın nurtopu gibi bir holdingi daha oldu;NG HOLDİNG ülkemize ve özellikle kp ortaklarına hayırlı uğurlu olsun(yaklaşık 1,5yıl kadar önce bu konudan bahsetmiştim)hedefin büyük olduğunu söylemiştim hatırlayana..

(Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam, yönetim kurulu ve cemiyet üyeleri yerel basına destek veren NG Holding Kurucu Başkanı Nafi Güral'ı ziyaret etti. Teşekkür ziyaretinde Nafi Güral, gazetecileri yemekte ağırladı.)
    Neen önemli:Çünkü kp değerini bulacak ve artık ona bist'te bi kardeş belkide 1kaç kardeş gelecektir.yol uzun ve meşakkatli ama bu iş bu adama yakışıyor arkadaş.
    artık yolculuk başlasınnn hayırlısıyla.....
    -5.51/6,35 arası harekette 22,11.2019 günü kütahya porselende idim maşallah harıl harıl çalışılıyordu ve inavasyon merkezinde tatlı bi telaş vardı bir şeyler olduğu belliydi bilgilendirmedir ytd................
    Son düzenleme : kutupbaşı; 28-11-2019 saat: 15:57.

5. Cumanın hazırlığı yapılıyor gıbı hareketler var. 6.30 u 3 defa denedi kıramadı bakalım ne yapacaklar

6. 4. De Yine kıramadı yarına kaldı 6.30 😂

7. Cuma hayırlı gün. İnşallah kırıp geçireceğiz.

8.  Alıntı Originally Posted by kutupbaşı Yazıyı Oku
    Selam Güzel ülkemin güzel insanları,bu cennet vatanımızın nurtopu gibi bir holdingi daha oldu;NG HOLDİNG ülkemize ve özellikle kp ortaklarına hayırlı uğurlu olsun(yaklaşık 1,5yıl kadar önce bu konudan bahsetmiştim)hedefin büyük olduğunu söylemiştim hatırlayana..

(Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam, yönetim kurulu ve cemiyet üyeleri yerel basına destek veren NG Holding Kurucu Başkanı Nafi Güral'ı ziyaret etti. Teşekkür ziyaretinde Nafi Güral, gazetecileri yemekte ağırladı.)
    Neen önemli:Çünkü kp değerini bulacak ve artık ona bist'te bi kardeş belkide 1kaç kardeş gelecektir.yol uzun ve meşakkatli ama bu iş bu adama yakışıyor arkadaş.
    artık yolculuk başlasınnn hayırlısıyla.....
    -5.51/6,35 arası harekette 22,11.2019 günü kütahya porselende idim maşallah harıl harıl çalışılıyordu ve inavasyon merkezinde tatlı bi telaş vardı bir şeyler olduğu belliydi bilgilendirmedir ytd................
    Selamlar
    NG Holding kuruldu mu? Kurulacak mı acaba. Tam anlayamadım
    Bu yazdıklarınız bilgi ise
    Şu an 20-30 larda olmalıydı. Holding ve kardeş şieket halka arzları falan yazmışsınız. Link ve kaynakla detay verirseniz sevinirim.
    Normalde bu yazdıklarınız Holding vs kağıdı direk 20-30 lara atması lazım
    Saygılar
    Yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 781/913 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •