Sayfa 800/913 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850900 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,393 - 6,400 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Üstad, Nafi de para varsa kendi gücü kadar var bizim de kendi gücümüze kadar var. Bu sefer öyle elimizdeki malı ucuza vermek yok. İnatsa inat, zarar ise zarar. Seve seve bir gün buradan malı götürecek. O gün ben burda olacağım. Nasılsa uzuncu olduk. Bunun uğrunda kaçanlar kaçtı. Geri dönüş yok burdan. Ölümüne Kutpo. Delilik ama artık çok geç . 😂😂😂

2. Ben de buradayım Venedik bey. Siz satmadan ben satmam.

3. Yatırım fınans bugun 28 bin satmıs en iyi satıcı 2 gundur mal cıkan akyatırım bugun alıcı 43 bin

4. Son 1 aylık takas atabilecek olan varmi teşekkür ederim

5.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Üstad, Nafi de para varsa kendi gücü kadar var bizim de kendi gücümüze kadar var. Bu sefer öyle elimizdeki malı ucuza vermek yok. İnatsa inat, zarar ise zarar. Seve seve bir gün buradan malı götürecek. O gün ben burda olacağım. Nasılsa uzuncu olduk. Bunun uğrunda kaçanlar kaçtı. Geri dönüş yok burdan. Ölümüne Kutpo. Delilik ama artık çok geç . 😂😂😂
    Üstad bende burdayım. Bu kadar bekledik yolun sonuna varmadan olmaz

6. Bu dallamalar bizim elimizdekileri alamadıkları için çok hesap yapıyorlardır. 6,85 lerden belki lanet edip çıkarız gideriz diyede beklemişlerdir. Daha çok hesap edecekler elimizdeki lotları. Seve seve güzel yerlerden ellerine vereceğiz. Bu iş para ile değil sıra ile. Şimdi sura bizde. 😂😂😂

7.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Bu dallamalar bizim elimizdekileri alamadıkları için çok hesap yapıyorlardır. 6,85 lerden belki lanet edip çıkarız gideriz diyede beklemişlerdir. Daha çok hesap edecekler elimizdeki lotları. Seve seve güzel yerlerden ellerine vereceğiz. Bu iş para ile değil sıra ile. Şimdi sura bizde. ������
    ������ Tebrikler

8. Yatırım fınans bugun alıs ve satısı yok izlemeye devam 5.40 hareketıne benziyor yarın belli eder

Sayfa 800/913 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •