Sayfa 809/913 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819859909 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,465 - 6,472 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Ben artık almiyorum malıyetım yukselıyor oda moral bozucu ne zaman guzel haber gelir alırım

2. Bu yükseliş devam eder merak etmeyin. Yeterki sıkıntılar olmasın dünyada, bölgede, Türkiye’de. Bugün biraz abarttılar. İsteseler topuklardı. Sanırım bunu fırsata çevirip mal almaya çalıştılar. Haftaya şayet Trump ve İran bir çılgınlık yapmaz ise biraz daga sakin geçer. Fakat bu durum her an bir bomba patlatacak konuma dönüştü. Ytd.

3. Yatırım fınans 25 bin satmıs neden cok dustugu belli

4. 800.000 lot işlem var. 25k Yat.Fin satışı ne yapar ki? Bence venedik beyin dediği gibi abarttılar ve ucuzdan mal topladılar. Panik yapanlar verdi.

5. Bıst Duserken alıcı olmadığı zaman 5 bin lot bile satısları tetikler

6. Phıllıpcapital elindeki malı satıyor. Bugün alıcıların çoğu yerli. Yukarı giderken satan yerli aşağıdan aldı😂😂😂 . Tamamen kontrollü alım satım devam ediyor. Arada tost olanlar yeni alanlar.

7. Bizim trendde bir bozulma yok bence. Hedef yukarı gibi. Bu düzeltmeler olmasa iş ilerde sakata gelir. Bu hareketler yükselişin devamlılığı için gerekli. Çanak yapmaya devam, sonrası sürpriz.

8. 2016 yılındaki yükselişte 7 TL sonrası 9,4 TL gidişini çogu kimse yakalayamadı. Tam tersine aşağıya gelişte ucuz diye alanlar içinde çok kötü çakılma oldu. Şuanki durumda ona benzer. 7 TL civarları hem geçmiş maliyetlenenler hemde 4 TL sonrası takılanlar için çıkış noktaları. İran olayıda güzel bir dökme fırsatı yarattı tahta sahibi için. Normal bir gün olsaydı Kutpo show izleyebileceğimizi düşünüyordum. Maalesef başka bir zamana kaldı. Bist bahane ile düzeltmesinide yapmış oldu. Şayet daha kötü gelişmeler olmaz ise yön tekrar yukarı olacaktır. Ytd

Sayfa 809/913 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819859909 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •