Sayfa 813/913 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,497 - 6,504 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Artık burlardan kağıdın geçmişine bakarsan
    Ky kolay kolay girmez. Ya yine düşerse korkusu. Tersi pistir çünkü. Bi düştü mü tam şelale oluyor....
    Şimdi de 9-10 maliyetli zararda ki ky nin mallarını alıp lanet gelsin dedirtmesi lazım coniylerin.
    Bu aralarda coniyler sonunda Asset Price dedikleri Varlık değerlemesinin beleşin bile altında olduğunu yıllar sonra bile olsa farketmeleri mutluluk verici.
    Yine de 3-4 yılın hatrına 2 tavan borcu var bunun bana
    Yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by veysi89 Yazıyı Oku
    formasyon daha tamamlanmadı önce bir yukarı sonra tekrar aşağı yapabilir formasyon gereği..ytd.
    Sabahtan hızlı yuksekmelıydı ama olmadı grafık ogleden sonra tobo olusumu ile yukarı gitti

3. Haberlere bakarken Çine yaptığı ihracat haberlerini gördüm.
    Artık şirketin kalabalık nüfuslu
    Çin e yönelmesi çok iyi olmakla beraber Hindistan, Pakistan ve Abd yi de Arge etmesi lazım. Nüfus arttıkça bitmeyen sektör Yemek, Tabak, Çanak sektörü...
    Nusret in dünyaya nasıl yayıldığını hep beraber görüyoruz. Top class number 1 oldu. Nusrete porselen tabak verdik gibi bi reklam yapsa misal...ya da verse...
    Bu yüzden şirketin sermaye arttırıp daha montanlı projelere daha nüfuslu yerlere açılmasına gerek var. Bu şirket kar eder ama az ama çok ben daha zarar ettiğini hiç görmedim. Bu potansiyelini kullanıp büyük bir sermaye artışı yapıp büyük montanlı pazarlara girmeli. Nusret tavsiyemi bence hemen notlarının arasına almalı şirket yetkilileri
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Sirket hala ucuz bılanco hep dikkat cektı kasadaki nakit ve borcsuz olması en buyuk avantajı bunu fiyat a da yansıtması gerekir

5. Sirket olarak karton fabrikası kutahya ve Antalya da arsaları degerlendırmeye gidilebilir temettu sermaye artısı ortaklık gıbı beklentiler her zaman artısı olacaktır

6. 8.30 lara bır hareket yaparsa cok guzel olur

7. Bu sidikliler tavana kitler bugün merak etmeyin . Ytd

8. Sayın Venedik, her sidikliler deyişinizde sanki eşşek tepmiş gibi yukarı firliyor :-) Bakalım bugün de aynısı olacak mı?

Sayfa 813/913 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •