Sayfa 815/913 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,513 - 6,520 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Sayın Venedik ve Efe Kuzey, eğer sizlerin yorumlarını okumasaydım eminim 6 liralardan çıkıp gitmiştim. Ben hala buradayım. Hedefe devam. Sayın Venedik çıkarken ben de çıkarım.

2. Sidikliler bu sefer güzel gazladı. Beklenen oluyor. Burdan sonrası önemli. Alımlar sağlam geliyor. Piyasa iyi gidiyor. 3 yıllık baskılamanın sonucunda hisseyi nereye kadar taşıyacaklar göreceğiz. Borsada yükseliş var. Kutpo güzel eşlik etti. 4 TL den buraya geldiğini düşünürsek ciddi yükseliş. Bizler 3 yıl önceden yüksekten maliyetlendiğimiz için bu yüksrliş bizim için ancak ana paramızı kurtarmaya yetiyor. Sığ bir tahta olduğu her iki tarafada sert hareketler görebiliriz. Piyasalarda bir bozulma hisseyede yansıyabilir. İyi takip etmemizde fayda var. Şuan 1.345. 910 lot alış, 1.234.533 satış var.

3. Takas atabilirmisiniz

4. Bi tavana kitleyemedi

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Öncelikle uzun vade dusunun hısse de beklentiler mevcut suan ıcın fiyat olarak zirvesine yakın artık burada hısse el degıstırır. hacımden de anlısılıyor. ky zararını kurtardıgını dusunup lanet eder satar. aslında 3 sene önceki dolar kurunu dusunmez.
    Buralar a dususun bitmesi ve bir takım gazete haberleriyle geldik artık zirvesini bir sekılde gecmesı İcin bir haber gelme olasılığı yuksek

Suan ıcın hala bedava fiyatlarda pd dd 1 lerde borcsuz kredisiz nakit 260 milyon arsalar karton fab. Ortaklık gıbı artıları mevcut

Yanlıs hatırlamıyorsam 2021 de sermaye artırımı ıcın aldıgı sure doluyor yabancı bosuna alıs yapmaz ne zaman alacaklarını iyi bilirler

Bılanco ıyı ve yuksek temettu de gelebilir belkide bilerek bılanco yu kotu gönderip mal almak ıcın sona sakladılar

Benım tavsiyem Kutpo ☕kahve İcin gun ıcı hareketlere takılmayın gecen hafta 7 den alanları mallandırdılar derken bugun hısse 8. 70 ı gordu

6. Ya 5e ya 15e diyodum ama bu saatten sonra 30dan assagiya vermem. YTD

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. İs yatırım 72 bin
    Ak yat. 72 Bin alısı var
    Verim menk 70 bin
    Yapı kredi 69 bin satıs ı var

8. Hisse ile ilgili gidişatı yönü hakkında çok şey söylemek yanıltıcı olabilir. Teknik olaral 9TL üstü hedeflenebilir. Bu şekilde çanak formasyonunu tamamlayacaktır. Onun üstü artık meçhule giden yoldur. Fakat düzeltmeler gelecektir. Bilanço dönemi yaklaşıyor. Şirket ile ilgili güzel haberler gelirse yükselişi destekler. Fakat unutulmaması gereken sığ bir tahta olması ve patron hissesi olması. O yüzden herkesin kendi için doğru olanı kendi karar vermesi en doğrusu. Ytd.

Sayfa 815/913 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •