Sayfa 824/913 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874 ... SonSon
Arama sonucu : 7298 madde; 6,585 - 6,592 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Ben de buradayım, tahliye olmadım daha.

2.  Alıntı Originally Posted by kutupbaşı Yazıyı Oku
    çok komikçisin be gülüm,günaydın hoşgeldin 9 cu koğuşa VENEDİK kardeş arkadaşa çayyy kaldımı ki,EFE KUZEY kardeş yemeği 1 ilaveli ısmarla bugün(misafir gelmiş)...(Herkes tahliye oldu da biz üçümüz ömürboyu hükümlüyüz genel af bekliyoz gardaşım)
    Ben yaklaşık 15 senedir koğuştayım ve şimdilik gitmeye de hiç niyetim yok! Nafi Genel Af çıkardığında Tropikal bir adaya gideceğim!

3. Önce Emeklilik Fonları’nı tahliye edecekler. Sonra ağalar koğuşa gelecek ve ondan sonra koğuşta yer kalmayınca Bize GENEL AF!

4. oooo tertibim BY LEVO biz seni gardiyanlığa atandı diye duyduyduk ya,neyse ayneennn öyle olacak ya seve seve yada sive sive olacak

5. Kutpo dostlları, bekledik bekledik çok üzüldük sonunda buralara gelebildik. Buraları bizi sevindirmez. Çok çektirdi bu Kutpo bize. Usul usul gidiyor. Dökerek gidiyor. Direniyoruz. Buradan bir iki tavan olayı bitirir. Yaptırırlar mı bilinmez. Bilançoya kadar oynayacaklar gibi. Şayet genel anlamda bir sıkıntı olmaz ise yukarıya doğru yol alacağımız görünüyor. Ytd

6. Kutpo hayırlı Cuma günlerini sever. Yarın show zamanı. 💲💲💲💲🎉🎉🎉🎉

7. Citı bugun takasta 104 bin mal almıs gorunuyor ama 2 gun once mal alısı gorunmuyor vırman var sanırım

8. Kutpo’ya olan ilgi bayağı bir arttı. Bir çok yerde yazılıp çiziliyor. Grafikler , teknik, temel analizler. Fiyat hedefleri artık ikili rakamları hedefliyor. Buradan alanlar hop hemen para kazanacaklar ne güzel. Bizde bir zamanlar buralardan aldık kazanalım diye ama 3 yıl bekledik halen kazanamadık. Buralardan girecek olan arkadaşlara örnek olsun. Demem o ki çok dikkatli olun. Yukarı gidebilir fakat dönüşüde hızlı olur. Kesinlikle dönüşlerde stop koyup uygulasınlar yoksa çok ama çok beklerler. Ytd

Sayfa 824/913 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •