Sayfa 827/912 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877 ... SonSon
Arama sonucu : 7295 madde; 6,609 - 6,616 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Elinize sağlık, yarın ne yapmayı düşünüyorsunuz?

2. Spek her fırsatı degerlendırdıyor sabah acılıs ta 8 lere kadar hisseyi - 5 yaptırıp mal kapma derdinde aksam %20 kapattı
    Hedefim dun de yazdım TL zirvesi uzerınde kaldıgı surece dolar zirvesi ama 1 hafta da gider ama 3 ayda 3 dolar 18 t

3. bakalım beni hatırlayan cıkacakmı?

4. 2017 yilinda bu sayfaya yorum yapmışsınız. Hoş geldiniz. Değerli yorum ve katkılarınız için şimdiden teşekkürler Sayın condansator.

5. Hayırlı yolculuklar... İnşallah önü açık olur...

6.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun
    3 tavan 3 yıl beklettiği içindi)))
    Yeni yılla 4 tavan borcu oldu. Şu an 3 e düştü...
    Lakin bu kağıt beni hep ürkütür. İlk defa zarar ettirmedi. Ne zaman alsam cebimden ufakda olsa tırtıkladılar)))
    Ürküttü bi kerem . Derler ya insan ürkmesi hayvan ürkmesine benzemez diye. Bugün biraz verdim. Kalanı da salarım.
    Belki benden sonra bedelsiz olur ne biliyim müthiş bilanço gelir ya da İngilizlerle ortak olur 40 olır 50 olur bel ki yine 5 olur ne olursa olsun benden uzak olsun)))
    Çok kelepir ucuz fiyat ama klasik ky yim. Hep zarar ettiğim için ya yine düşerse diye lanet gelsin yapıcam. Gerçi 4 yıl önce ki fiyatı geçti şu an zararda ky kalmamıştır.
    Çok ah vah almıştı tahtacı. Biri vardı yıllar önce yatırım danışmanı aldırtmış her gün zarardayım diye bebelrr gibi ağlardı. Umarım o da kar a geçmiştir. Neyse Ben hakkımı helal ettim. Artık belki bi gün 30 olur 50 olur ne olursa olsun... İnşallah yeniler kazanır bize nasip olmadı.
    Gerçi daha ben demiştimci , grafikçi ekipler düşmemiş)))
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Tavanda 356 bin lot alıcılı kapatan Kutpo kralsın. Yarın tavana kitlersin artık. 👍👏👏

8. İşte ky bıkıp usandıgı zaman hisseyi elinden cıkarır kimi zararına dip seviyesinden kimi maliyetine geldigı zaman cıkar hisseden işte o vakit inadına yukseltır
    Aldıgına pısman olan ky
    Sattıgına da pısman olur
    Bu hep böyle olur
    Patron hıssesı de bır Baska olur

Sayfa 827/912 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz