Sayfa 829/913 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Üstad, Tşk’ler.

2. hem bireytsel hem de kurumsal bıroker bi dostuma sordum bugün. onun söylemi doğru yanlış bilemiyorum
    sanki zaten patronu da açıklamış bunun, İngiliz bi firma ile görüşmeler sürüyormuş
    dünyada nanoteknolijiyi porselende tek kullanan şirket buymuş
    ayrıca dünyanın en büyük porselen üretici ülkesi çinde ki Korona virüsü nedeniylre, çoğu ülkenin porselende
    Türk şirketlerine yöneleceğini söyledi
    çok büyük potansiyel var diye söyledi. bu yüzden özellikle yabancı yatırımcı ilgisi varmış.
    bu arada uyarı bu ölümcül virüs Korona içtiğiniz suya kulladığınız tabağa ijyene dikkat edin çin mallarından uzak durun
    bu ölümcül çin virüsü zaten şu an tüm dünya borsalarını da etkiliyor, ticarette de çok etkisi olucak
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. 2011 yılından beri portföyün tamamıyla bu hissede takılı kalmıştım(1/4 ile gitgellerim olmuştu) dün 1/4 sattım bugün itibariyle de kalan 3/4 hisseleri 11 üzerinde sattım kalan yol arkadaşlarıma hayırlı kazançlar diliyorum,Hak ve hukukunuzu helal ediniz benden yana helali hoş olsun,İyi bir ders aldım başka zamanlarda başka hisselerde buluşabilmek dileğiyle hoşkalın hoşçakalın.....
    (toplam 90.000 adet)

4. Hayırlı olsun arkadas lar cok bekletti asırı derecede baskı vardı artık eski gunler geride kaldı 12 de dırenc var orayı bir sekılde kırması ıcın olumlu haberler gelmelı buralarda bir sure guc toplaması gerekir kırılırsa hedef 3 dolar

5. Yıllarca aralarda hep zarar etmiştim. Bu sefer 3-4 aydır ameleliğini yaptım. İlk defa ekmek bıraktı.
    Yükü hafifletelim kalanlara daha rahat çıkış izni verelim.
    2 masa 1 kasa şirketler 1 milyar Tl ile fiyatlanırken ; Arsaları olan devasa fabrikaları olan ihracatı olan ama az ama çok hep kar eden Arge si nanoteknolijisi olan bu şirket boğazda kelepir bi yalı fiyatına borsada işlem görüyordu. Belli ki nirileri bu hazineyi görmüş.
    Alınca göklere çıkaran satınca kötüleyip düşsün ucuzdan almaya çalışanlardan olmadım hiçbir zaman çok şükür. İnşallah yeni slanlar daha çok kazanır. Bize nasip olmadı size olsun. Şirket değerli lakin bilanço işi ve bi anda düşüşleri sakat.
    Dolar zirvesi 3.5 ya da 4$ olması gerek. Grafikçi gençlik daha iyi bilir tl olarak sanırım avarajda 20 tl gibi bir zirvrye işarrt ediyor. İnşallah patronun dediği İngilizlerle üretim ortağı olur bi Dünya şirketi olur daha kurumsal olur. Aile şirketi kabuğunu kırarsa önü çok açık. Saygılar.
    Genelde ky satınca gider))) bakalım biz verdik gidecek mi. Efsane yine gerçek olacak mı)))
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Valla ben bu hiseede 8 den beri teknik al verdiği halde delş tırsarım 9.40 dan bana aldırıp 7.60 zorla kaçmıştım sonra 4 lere kadar saldı elli tane hikayesi var yalnız patronu adam zikenlerden bilançoyu istwdiği anda allem edip gullem edenlerden normalde bufün tavan yapan hşssede ky hiç dökülmemiş ilginç olmuş dediğim gibi 8 lerde başka tahta olsa kesin alırdım ama bundan deli tırsarım temelanaliz hatırlar o dönemi millete ne çaktı patron
    bile bile lades olmaya geliyom ulennn 11,15 den gözümü kapattım aldım
    ytd deli saçmasıdır

7. Kutpo ya devam Info açıkta tutuşsun iyice çizmeye gelsin
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8.  Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Yıllarca aralarda hep zarar etmiştim. Bu sefer 3-4 aydır ameleliğini yaptım. İlk defa ekmek bıraktı.
    Yükü hafifletelim kalanlara daha rahat çıkış izni verelim.
    2 masa 1 kasa şirketler 1 milyar Tl ile fiyatlanırken ; Arsaları olan devasa fabrikaları olan ihracatı olan ama az ama çok hep kar eden Arge si nanoteknolijisi olan bu şirket boğazda kelepir bi yalı fiyatına borsada işlem görüyordu. Belli ki nirileri bu hazineyi görmüş.
    Alınca göklere çıkaran satınca kötüleyip düşsün ucuzdan almaya çalışanlardan olmadım hiçbir zaman çok şükür. İnşallah yeni slanlar daha çok kazanır. Bize nasip olmadı size olsun. Şirket değerli lakin bilanço işi ve bi anda düşüşleri sakat.
    Dolar zirvesi 3.5 ya da 4$ olması gerek. Grafikçi gençlik daha iyi bilir tl olarak sanırım avarajda 20 tl gibi bir zirvrye işarrt ediyor. İnşallah patronun dediği İngilizlerle üretim ortağı olur bi Dünya şirketi olur daha kurumsal olur. Aile şirketi kabuğunu kırarsa önü çok açık. Saygılar.
    Genelde ky satınca gider))) bakalım biz verdik gidecek mi. Efsane yine gerçek olacak mı)))
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    temel sen burdasın diye geldim eski ortağım inşallah yine dayağ yemem bundan en korktuğum hisselerden biridir
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 829/913 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •