Sayfa 831/913 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841881 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,641 - 6,648 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. 15 aydır bakımda olan en eski porselen fabrikasını tekrar uretım e baslar ise bunun tek sebebi cin dekı durumdan kaynaklıdır

2. Dun e kadar sayfada yazanlar belli kisiler
    Okadar bilgin var neden tavan olunca atlamak ıstegı duydun??

Bence birileri sizi bu hisseye yonlendırmıs olabılır kendi aklınızı kendinize saklayın her youm degerlı dır ama saygı cerceveınde olmak sartıyla

3. Mesajda yazdım zaten efe bey bile bile atkadım diye o yğzden yüklü almadım sadece 2000 lot
    ytd deli saçmasıdır

4.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Dun e kadar sayfada yazanlar belli kisiler
    Okadar bilgin var neden tavan olunca atlamak ıstegı duydun??

Bence birileri sizi bu hisseye yonlendırmıs olabılır kendi aklınızı kendinize saklayın her youm degerlı dır ama saygı cerceveınde olmak sartıyla
    2016ile 2018 sayfalarına gidersen dediğimi anlarsın neyse ben söykeyeceğimi söyledim bu konuda eskilerenden temel devamını hatırlayamadım arkadaş eskilerden ben kaçtıktan sonra venedik geldi neyse uzatmaya gerek yok
    ytd deli saçmasıdır

5.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    2016ile 2018 sayfalarına gidersen dediğimi anlarsın neyse ben söykeyeceğimi söyledim bu konuda eskilerenden temel devamını hatırlayamadım arkadaş eskilerden ben kaçtıktan sonra venedik geldi neyse uzatmaya gerek yok
    Nafi ilk hısseyı aldıgı zaman 4 TL den aldı ve ozaman Fırat kalkanı hareketi basladı hısse yabancı alısları ile 9.23 TL ye kadar yukseldı
    O zamanlar my nette yazıyordum milleti uyardım one cıkan yorumlarda görebilirsin ama millet 15 TL hedef veriyordu neredeyse lınc edeceklerdi. Malesef hepsi uzunvadecı oldu

Nafi yatırımcı yı dusunmez ıyı haber gondermez ama tum sucu nafıye yuklemek yanlıs

Her tavan olana atarsan ne sermaye kalır nede saglık
    Son durak a yaklaşınca binersen sunuclarına katlanırsın

6. Desdek 9.20 dırenc 12 TL hedef 18 tl gerisi size kalmıs
    malıyetım 5 TL en fazla kar dan zarar yazar
    Artık yazmıyorum özelden yazanlara cevap veririm
    Biraz da yeni gelenler yazsin biz buralara kadar getirdik birazda onlar gotursun
    Saygılar

7. Efe bey birşey yazmamak en iyisi çünkü başta birbirimizi anlayamadık bı yüzden gereksiz polemikler oluşacak sizin söylediklerinize benim benim söylediklerime sizin cevabınız olacak bu arada beni hiç tanımadığınız için her y0kselene atlayan biri olarak görmüşssünüz neyse umarım başka zamanda birbirimizi daha saülıklı ve iyi anlarız hayırlı akşamlar
    ytd deli saçmasıdır

8.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Desdek 9.20 dırenc 12 TL hedef 18 tl gerisi size kalmıs
    malıyetım 5 TL en fazla kar dan zarar yazar
    Artık yazmıyorum özelden yazanlara cevap veririm
    Biraz da yeni gelenler yazsin biz buralara kadar getirdik birazda onlar gotursun
    Saygılar
    fiyat yazmayın.çok biliyorsanız alın zengin olun.YTD.

Sayfa 831/913 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •