Sayfa 839/913 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,705 - 6,712 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Kütahya porselen ile NG Kütahya seramik farklı firmalar, asıl ciroyu borsaya açık olmayan NG Kütahya seramik yapıyor

2.  Alıntı Originally Posted by Mezere Yazıyı Oku
    Kütahya porselen ile NG Kütahya seramik farklı firmalar, asıl ciroyu borsaya açık olmayan NG Kütahya seramik yapıyor
    Evet bunu bilmeyenler twıtır da NG seramik in yatırım kararını kutpo etiketiyle servis ediyor bir kac kisiyi uyardım adam bizi engelledi birde bu adamların 7 bin takıpcısı var sirketı bilmeyen cok

3.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Bugun eskileri uyardım özelden umarım degerlendıren olmustur
    hangi anlamda milleti uyardınız..konuyu açarsanız herkes de anlar..

4.  Alıntı Originally Posted by veysi89 Yazıyı Oku
    Hisse 10.50 lerde hissenin tavan olacağını bir miktar hısse satılması ve bılanco nun kotu gelecegı panik satısları olacağını yazdım

5. 2019 bılanco son sılkeleme olarak kullanılıyor 2020 de hıc bir sorun yok sabreden kazanır

Gecen hafta cuma da yazdım hacım oldu ama hisseye yansımadı tobo olusumunu da yazdım bugun bugun beklenen hareketı yaptı

6.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Hisse 10.50 lerde hissenin tavan olacağını bir miktar hısse satılması ve bılanco nun kotu gelecegı panik satısları olacağını yazdım
    seni daha önce fiyat yazmaman konusunda uyarmıştım.şimdi düzgün bir şekilde bir daha uyarıyorum.fiyat yazma lütfen!!!

7.  Alıntı Originally Posted by veysi89 Yazıyı Oku
    Anladınmı burda neden yaznadıgımı bazılarına ıyılık yaramıyor

8.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Teşekkürler değerli arkadaşım..

Sayfa 839/913 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •