Sayfa 842/913 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852892 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,729 - 6,736 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Hepsi hikaye..ben de araştırdım sipariş ..gelecek.. virüs.. fabrika ve.vs..kâğıt sitelerde pazarlamış..dün girdim canımi zor kurtardım.. adamlar manyakmi niye aşağıya basıyor.. yazık bu tür kağıtları borsanın kapısından bile içeriye sokmayacaksiniz

SM-T510 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İblibe muhalifler girmiş...
    Muhtemelen peşine de biz gireeriz. Bundan önce ki tüm operasyonlarımız böyle olmuştu.
    Hafta sonu da araya girer. Tahminim yarın öğleden sonra belki pazartesi toparlaması lazım kağıtların.. bi aşağı atım canı daha da olabilir kağıtların...
    Bu 4. Ya da 5. Operasyonumuz. Artık piyasalar da buna hazır ve alıştı..
    Fakat ilk zamanlar bu tip aşağı basıyorlar borsayı , doları da çıkarıyorlar bu panik zamanları...
    Bu kağıt ta her zaman ki gibi en sert aşağı tepkiyi verdi. Şaşırmadım. Şu an 11 ler de olması gerekirken Suriye operasyınu ile tahtayı yine tuvalet kağıdına çevirdiler.
    Tam depoyu fulleme vakti benim için..

Suriyede ki mehmetlerimize, ordumuza Allah güç kudret versin..

Bu arada Elle dizayn ödülü almış , masaüstü Porselen alanında ayla diye bi modeliyle..

Suriye nedeniyle şu an tüm olumlu habeerler kulak arkası oluyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bu ay sonu kritik tı artık hersey olabılır bıst 3 5 bin Duserken saglam hısse yoktur

4. Hayırlı Cumalar
    İyice depoyu fulledik bakalım

Fiyat olarak çöp ettiler resmen. Fiyat olarak çok ucuz geldi, belki de yanılıyorum. Herkesin kendi fikri...

Bu arada mekaan cennet şehitlerimiz varmış dün. Hepimizin başısaolsun. İsimsiz kahramanlarımız...
    Tekrar hayırlı Cumalar.

5. Hayırlı cumalar

6. burdan dönmesi gerek
    haftaya borsanın 135 in direnci hareketi başlaması lazım
    suriye meselesi olmasa
    kısada teknik 16 yı gösteriyordu normalde

Asla yatırım tavsiyesi değildir.

7. Dönüyor gibi an itibariyle. Saat 17:30 9.65 çalışıyor

8. Koronavirüs porselen siparişlerini Türkiye’ye kaydırdı

Koronavirüs seramik sektörüne de yaradı. Kütahya Porselen, Almanya’daki fuarda sipariş akınına uğradı. Fransızlar stoklara talip

https://m.sabah.com.tr/ekonomi/2020/...iyeye-kaydirdi
    ---///

durdurulan toplam porselen üretim kapasitemizin %20 'sinin üretildiği 2 nolu porselen fabrikamızda bakım, yenileme ve modernizasyon çalışması sona ermiş olup, 13.02.2020 tarihi itibariyle üretime başlanmıştır.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/818860
    ___///

Bu senki ciroyu uçuracak, kar patlaması yaşatacak pattonun ajans haberi;
    Kapasitenin %100 e çıktığı Kap haberine rağmen,
    hepsi gözümüzün önünde iken
    3 günde döve döve eze eze herkese malını sattırdılar, gerçekleri unutturdular maalesef
    Bu işler böyle...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 842/913 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852892 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •