Sayfa 843/913 İlkİlk ... 343743793833841842843844845853893 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,737 - 6,744 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Hepsi hikaye..ben de araştırdım sipariş ..gelecek.. virüs.. fabrika ve.vs..kâğıt sitelerde pazarlamış..dün girdim canımi zor kurtardım.. adamlar manyakmi niye aşağıya basıyor.. yazık bu tür kağıtları borsanın kapısından bile içeriye sokmayacaksiniz

SM-T510 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hisseyi sattıysan yazmana gerek yok.sen güzel hisselerde yaz.hadi güle güle....

2.  Alıntı Originally Posted by ecderabi Yazıyı Oku
    burdan dönmesi gerek
    haftaya borsanın 135 in direnci hareketi başlaması lazım
    suriye meselesi olmasa
    kısada teknik 16 yı gösteriyordu normalde

Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    fiyat yazmayın lütfen.sizide uyarıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by condansator Yazıyı Oku
    fiyat yazmayın lütfen.sizide uyarıyorum.
    Değerli arkadaşım, sizi eski topiclerden tanıyorum. Tahmin ediyorum siz de beni tanıyorsunuz dolayısıyle fazla bir şey yazmak istemiyorum. Ancak forumun sicil amiri gibi davranmanın da size yakışmadığını ve sizin açınızdan bir sıkıntı olduğu zaman topic adminlerine yanlış olan durumu bildirmenizi size önemle hatırlatmak isterim.

4.  Alıntı Originally Posted by veysi89 Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşım, sizi eski topiclerden tanıyorum. Tahmin ediyorum siz de beni tanıyorsunuz dolayısıyle fazla bir şey yazmak istemiyorum. Ancak forumun sicil amiri gibi davranmanın da size yakışmadığını ve sizin açınızdan bir sıkıntı olduğu zaman topic adminlerine yanlış olan durumu bildirmenizi size önemle hatırlatmak isterim.
    Evet ya...eleman çok gergin..kutahya bu tokatlamıştır kesin...

5.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Evet ya...eleman çok gergin..kutahya bu tokatlamıştır kesin...

eleman kim?cok ayıp.
    biz size bit yavrusu diyormuyuz?

6. Hissede olup bitenler ne zaman normaldi ki şimdi normal olsun. Hissenin spekülatörü vın yukarı vın aşağı hareketlerde parasına para lotuna lot katıyor. Ama bukadar beklentisi olan bir kağıdın buralardan çok yukarılarda olması gerektiği de gerçek. Son geri çekilmesi ileriye doğru iyi bir atak yapacağı için olabilir. Genel endeks iyi olursa bizim küheylan da yürür elbet.

7. Burdaki desdek ve drenc ı yazmak onemlı hısseyı alıp unutma devri degıl. adamlar 5 kademede hısse satıyorlar
    11. 49 ve 8.75 lı fiyatlar arasında 2.7 tl fiyat farkı var.
    Bir cok hısse de bu kar ı aylar boyunca göremezsiniz.
    Bu hareketlerde al sat iyidir tabi hısse yukselırken satmak daha basit dusunce satıgınız hısseyı 10 kademede zor yerine koyabilirsiniz

Son bılanco ise 33 milyon ve uzerı gelirse iyi ama gecen sene nın altına duserse sert dusus gorulebilir
    Borsa da örnekleri cok

Gecen sene bılanco kotu gelmıstı temettu de vermedi
    Umarim bu sene farklı olur
    2020 ilk bılanco da rekor kar ve ciro gorulecektır hazırlık yapılıyor gıbı hareketler var mal yedirme olsa coktan geri gelmıstı

8. Forum kuralları belli Polemiğe girmeden herkes özgürce fikrini beyan edebilir.

Sayfa 843/913 İlkİlk ... 343743793833841842843844845853893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •