Sayfa 845/913 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855895 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,753 - 6,760 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. https://m.sabah.com.tr/akdeniz/2020/...gostergesi/amp
    Antalya’ya güvenin göstergesi

Kütahya Porselen, bölgenin en büyük porselen showroomunu Antalya’da açtı, “Antalya’ya güveniyoruz” mesajı verdi
    Pazar 24.02.2020

Kütahya Porselen, turizm ve gastronomi sektörüne yönelik ürettiği porselen, krem porselen, bone porselen, naturaceram kategorilerindeki ürünlerini bin 500 metrekare büyüklüğündeki showroomda düzenli olarak tanıtacak. Turizm sektör temsilcilerine seslenen Sema Güral Sürmeli, "Sizin gibi sektör profesyonellerinin görüşlerini dinleriz ve sizin için eşi benzeri olmayan yeni ürünler geliştiririz. Bu nedenle de sizlerin ihtiyaçlarını daha iyi anlamak, değerli tavsiyelerinizi alabilmek için gastronominin kalbi Antalya'da, bölgenin en büyük porselen showroomunu açmaktan gurur duyuyoruz" dedi.

---////
    Sabah bahsettiğim konu. Ajanslara düşmüş.
    Lakin coronavirüs ve Suriye meselesi şu an en iyi haberleri bile yiyor, kağıtlara mermi işlemiyor.
    Bayi/şube kapatınca KAP a bildiren şirketin, bu devasa açılışı KAP a bildirmesi lazım. Yatırımcı nerden bilecek yoksa? Herkes ben gibi araştırmıyor, hissedenlerle uğraşıyoruz sonra...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Sırkete soralım yine neden kap a bildirim dusmedı
    Özellikle almaya fuarı ve Antalya olayını kap ya neden yok

3. Pazar 24.02.2020

BU yıl 50'nci yılını kutlayan Kütahya Porselen, yeni showroomunu Antalya'da hizmete açtı. Açılış törenine Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, NG Kurucu Başkanı Nafi Güral, Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Güral başta olmak üzere çok sayıda şef, mimar ve iç mimar katıldı. Kütahya Porselen, turizm ve gastronomi sektörüne yönelik ürettiği porselen, krem porselen, bone porselen, naturaceram kategorilerindeki ürünlerini bin 500 metrekare büyüklüğündeki showroomda düzenli olarak tanıtacak. Turizm sektör temsilcilerine seslenen Sema Güral Sürmeli, "Sizin gibi sektör profesyonellerinin görüşlerini dinleriz ve sizin için eşi benzeri olmayan yeni ürünler geliştiririz. Bu nedenle de sizlerin ihtiyaçlarını daha iyi anlamak, değerli tavsiyelerinizi alabilmek için gastronominin kalbi Antalya'da, bölgenin en büyük porselen showroomunu açmaktan gurur duyuyoruz" dedi. Açılış konuşmalarının ardından Sanatçı Bülent Serttaş'ın şarkılarıyla eğlenen konuklara, Executive Chef Rafet İnce'nin hazırladığı birbirinden özel lezzetler sunuldu.

4. Her türlü olumlu haberi hisseye olumlu yansımasın diye şirket sahiplerinin inanılmaz ve yıllarca sürdürdükleri yetenekleri var.
    Bir önceki almanya da fuarda yaşandığını söyledikleri stoklarla ilgili bir haberi bir yönetim kurulu üyesi o şekilde mi söyler,sıradan bir kahvehane sohbeti, ergenlerin konuşması gibi,geyik yapmak ..vb.
    Artık nasıl anlamlandırmaya çalışırsanız. Fransızların stoklara talip olması kutpo için ne demek olduğunu anlamayacak kadar çok mu zekiler.Siz bir yönetim kurulu üyesisiniz,şirket ve ortaklarına çok çok olumlu yansıyacak bir haberi gazete köşelerinde,antalayanın en büyük alanında olduğunu belirtikleri haberi araki bulacak yerlerde...
    Dertleri ne ise söyleseler de ona göre davransak, bu ky nin aldığınız ahlarını adlarınıza yaptırdığınız camilerle,okullarla çıkacağının hiç sanmıyorum.

Gölge etmeyin yeter,piyasa kuralları içinde su akar yolunu bulur zaten,en kötü kağıt sizin borsaya çıktığınız günden bu yana en az 10 kat gitti siz ne yaptınız ,yedek akçe,finansal gider,vergi karşılığı,yönetim masrafları....
    Allah bilir ancak bunların da bir hesabı olacak elbet

Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Pazar 24.02.2020

BU yıl 50'nci yılını kutlayan Kütahya Porselen, yeni showroomunu Antalya'da hizmete açtı. Açılış törenine Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, NG Kurucu Başkanı Nafi Güral, Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Güral başta olmak üzere çok sayıda şef, mimar ve iç mimar katıldı. Kütahya Porselen, turizm ve gastronomi sektörüne yönelik ürettiği porselen, krem porselen, bone porselen, naturaceram kategorilerindeki ürünlerini bin 500 metrekare büyüklüğündeki showroomda düzenli olarak tanıtacak. Turizm sektör temsilcilerine seslenen Sema Güral Sürmeli, "Sizin gibi sektör profesyonellerinin görüşlerini dinleriz ve sizin için eşi benzeri olmayan yeni ürünler geliştiririz. Bu nedenle de sizlerin ihtiyaçlarını daha iyi anlamak, değerli tavsiyelerinizi alabilmek için gastronominin kalbi Antalya'da, bölgenin en büyük porselen showroomunu açmaktan gurur duyuyoruz" dedi. Açılış konuşmalarının ardından Sanatçı Bülent Serttaş'ın şarkılarıyla eğlenen konuklara, Executive Chef Rafet İnce'nin hazırladığı birbirinden özel lezzetler sunuldu.

5. Şirkete mail attım gazate haberlerini ve acıklamaları nı da ekledim yarın sabah acıklama gelmez ise şirketı arayın tek kısının yazması aramsıyla dikkate almazlar sizlerde arayın mail atın

6. [email protected]
    0 216 442 06 51

7.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Şirkete mail attım gazate haberlerini ve acıklamaları nı da ekledim yarın sabah acıklama gelmez ise şirketı arayın tek kısının yazması aramsıyla dikkate almazlar sizlerde arayın mail atın
    hisse aldıgımız fiyatın 3 katına cıktı neden mail atacagız onu anlatabilirmisiniz zahmet olmazsa.kanunen boyle bir magaza acılısını kapa bildirmek zorunda degiller.bunumu duymak istiyorsunuz.hangi haberleri bildirip hangilerini bildirmemeleri gerektigini acıp okuyup ogrenin burda pravakatörlük yapmayın.insanları tahrik etmeyin.

8.  Alıntı Originally Posted by condansator Yazıyı Oku
    hisse aldıgımız fiyatın 3 katına cıktı neden mail atacagız onu anlatabilirmisiniz zahmet olmazsa.kanunen boyle bir magaza acılısını kapa bildirmek zorunda degiller.bunumu duymak istiyorsunuz.hangi haberleri bildirip hangilerini bildirmemeleri gerektigini acıp okuyup ogrenin burda pravakatörlük yapmayın.insanları tahrik etmeyin.
    Evet ben cok sanslıyım 2 defa hızlı cıkısını yakaladım bu hisse bende degerı farklıdır
    Haber akisi önemlidir her kapattığı magaza yı karton fabrikası ve porselen fabrikasını bıldırmekten cekınmeyen hisseye baskı yapan ve kutahya seramik ı kendi ogluna satan herseyı kılıfına uyduran yönetimden iyi kar yapmak herkese nasip olmaz
    Hesap sormak hakkımız elinde 1 lot olsa bile ortaksın yapılan haksızlığı sormalısın sormaz isen patronun oyuncağı olursun o kadar kıymetli ise sirketın kottan cıkartırsın yada gerekli acıklamaları yapmak zorundasın

Sen kımsın patronun avukatımısın
    Amacın ne kimse anlamıs degıl acıklarsan sevinirim yazmaya basladıgından beri hep muhalefet bos muhabbet

Sayfa 845/913 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855895 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •