Sayfa 883/913 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 7,057 - 7,064 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Hisseyi önerenler kaldırmışlar ama şans ekran görüntüsü almıştım... Twitter'da iyi pazarlamis olabilirler veya yanıldılar diyelim... Ama kendileri satmış ))
    Ekran gorunutlerini sakla kardesim lazim olacak

2. Hisse manipulasyonu dolandiriciligi sikayeti nereye yapılıyor

https://www.borsagundem.com/amp/habe...mpression=true

3. Mali tablolarında hiçbir gelişme olmadığı halde Abdullah Taşkın hisseyi 5-6 liralardan 20 lira üzerine taşıdı. Sonra birkaç aracı kurumda hisseleri el değiştirerek 50 lira seviyesine getirdiler. Ben görmedim ama 50 lira seviyelerinde twitter üzerinden ciddi mal pazarlaması olmuş. Bunun gibi anormal fiyatlarda işlem gören 4-5 hisse daha var. Maalesef son dönemlerde twitter çok belirleyici olmaya başladı. Twitterda hisseyi yazanlardan biri de bu forumda uzun zaman aktif olan biri.

4. Slm, SayınAbdullah Taşkın da bulunan 1.800.000 tl nominal değerli hisseyi (1.800.000 adet hisse) kim sattı. Piyasadan topladığı hisselerle ortaklık payı %5 i geçmedimi acaba. Eğer geçti ise neden hala ortaklar arasında gözükmüyor. Bu hisseyi kim sattıysa neden onun payından sattığı hisse oranı düşmüyor. Şimdiki ortaklık paylarında diğer %25,9 ; Kütahya güral seramik aş %26,53 ; Nafi Güral %47, 57 olarak görünüyor. %100 tamamlanıyor. O halde Abdullah Taşkına satılan lotlar kimden gitti ve neden görünmüyor. Gelen Kap haberine göre bu lotlarda borsada işlem izni bekliyor, bende devreler yandı.İki ayda hisse 10 a katladı. Hisseyi toplayanlara yasak geldi, yeni hisseler sahaya sürülmek için izin bekliyor, üç günde hisse %30 dan fazla değer kaybediyor, bu nasıl bir fim anlayan varmı, ben zaten filmde ky olarak minik bir figüranım, ama kaza kurşunuyla b.. yolunda gitti olmak istemiyorum. Filmi , olanı biteni, ortaklık durumunu bilen anlayan varsa ve anlatırsa sevinirim. Tşk.

5.  Alıntı Originally Posted by ulusoy60 Yazıyı Oku
    Bu sayfayı okuyan arkadaşlar bundan 5-6 ay 1 yıl önceki mesajları da okuyun. Dikkat etmekte yarar var. Bu hisse kolay ekmek yedirmez. Bu hareketler de 5-10 yılda bir olur. Temkinli olmakta fayda var. A1 kapital filan da güvenilmez bir yatırım şirketi. A1 kapital ne bir Citibank ne bir docebank yada akyatirim iş yarım veya garanti yatırım değildir. Fazla itibar edilecek bir kurum değildir. Asla yatırım tavsiyesi değildir sadcee benim düşüncelerimi ifade eder

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    14 Haziran ve bugün 26 temmuz. Borsa kumarhane değildir. Öyle bakanlara da bunu öğretirler. Bu hisse 4 lirayken bir yıla yakın süründü. Yüzüne bakan yoktu. O zamanlar hisseyi elinde tutanlar yatirimcidir. Şu anda kumarhaneye döndü. Resmen poker oyunu oynuyorlar.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 4/5 liralık kağıt hadi 10/15 gördü daha nereye gidecek.ustelik bilançosu desteklemiyor ise.bunu 50 kadar götürdüler.sonra ???..Bide kent gıda.bir ara 250/300 bandında idi 2bini gördü.boyle borsa olmamalı.

7. 10 larca kez gördüğümüz senaryo.
    Millette bu kadar hesapsız sokağa atılacak para, bu kadar kolay kandırılacak nefis oldukça görmeye devam edeceğiz.
    Borsada birilerinin kazancı çoğunun gözyaşı oluyor sürekli.
    6-7 tl maliyeti var, ana parayı çoooktan katladı. Kalan hisseler net kar.
    Şimdi maliyet düşürürterek, ucuzladı diyerek arasıra yükseltip indirerek satabileceğini satacak, keyfine bakacak.
    Kimsenin boğaZını sıkıp satmadığına göre bravo demek lazım.
    Bilançosu daha düzgün iken, rasyoları süper iken, satış ve piyasa payı oturmuşken 5 tl olan hisseyi; kriz ortamında satışlar ihracat gerilerken, şirket çok uzun zamandır ilk kez zarar yazmışken 10 misline alanın bir bildiği vardır demek lazım.

Tam namussuz bunlar 32.50 den aldım allem etti kallem etti bana sattırdı

Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 883/913 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •