Sayfa 93/913 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 737 - 744 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Mayıs ayının başından bu yana neredeyse % 25 aşağıdayız. İyi salladılar hisseyi. Bakalım kabus nereye kadar devam edecek.. Bastıkça basıyorlar bu ne böyleee..TL bazlı 5000 leri gösterecek bu iblisler..

2. Evet benim yavaş yavaş alım yerine geldi. Yarın önce aşşağı sonra yukarı biraz trede yapam

F1453 plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hisseyi ciddi aşağıya saldılar. Fakat hisse 2. çeyrek bilançosunda paçayı düzeltirse tekrar yukarı döner. BİST tarihi zirvelerin de. Buradan kötü bir haber ile satış yersek veya kar satışı olursa onu da kullanarak biraz daha ineriz. Sonuçta bizi tek ilgilendiren bilanço. Satışların artışı ve gelecek olan bilançonun durumu hissenin bundan sonraki seyrini netleştirecektir. Olumlu gelebilecek Sürpriz haberler de olursa yukarı sert tepki veririz. Sabır ile bekleyeceğimiz bir zamana girdik. Sonu hayırlı olur inşallah..

4. orta vadeli destekler kırıldı mı yoksa temettü ödendiği için mi kırıldı gözüküyor anlayamadım, investing.com daki grafiğime göre 5.2xlere ssalınma olucak gibi.

kutpo da sorun satışların azalması ve buda karlılığı düşürmüş. ama bende bilanço ile oynandığını düşünüyorum.
    satışlar azaliyor ama 2016 12 aylıkda alınan sipariş avansı 11.296.000 iken 2017 3 aylıkda bu alınan sipariş avansı her ne hikmetse
    satışların düştüğü mal satılamadığı bir dönemde 23.000.000 mılyona çıkıyor iki kat artıyor.
    bir gariplik var. ya satılan mallar fatura edilmedi yada birdahaki dönemde yeni üretilen ve yeni bulunan müşterilerle satışlardaki azalma duracak.
    karlılıkda geçen seneki rakamlar yakalınırmı bilemiyorum. 3 aylık bu dönem pek umut verici değil.(doğru ise)

6. Grup’un dönem sonları itibariyle Kısa Vadeli Ertelenmiş Gelirleri kısmında Alınan Sipariş Avansları 22.967.933 TL . Olarak gösteriliyor..

7.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Grup’un dönem sonları itibariyle Kısa Vadeli Ertelenmiş Gelirleri kısmında Alınan Sipariş Avansları 22.967.933 TL . Olarak gösteriliyor..
    Bu çeyrekte öyle gösteriyor ama 2016 nın 3. Çeyreğini incelerseniz 30 küstülerse ertelenmiş gelirler.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Temettü yatması hala ne zaman yatar?

Sayfa 93/913 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •