Sayfa 847/913 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Son alımları birisi paylaşsa herkes görse..

2. Kapanıs guzel oldu 15 kademe kademeler yuklu degıldı ama 10 kademe asagıya da gıdebılırdı

3.  Alıntı Originally Posted by Levo Yazıyı Oku
    Şirket yönetimini eleştirmek, taciz etmek başka bir şey, Ortak olarak bilgi istemek başka bir şey, KAP’a açıklama yapma zorunluluğu çok başka şey!
    Firma Antalya’ya açtığı mağazayı Kap’a bildirmek zorunda mı derseniz. Hayır
    Ortak olarak sorarsanız bilgi vermek zorunda mi? EVet
    Almanya Fuarı ile ilgili zaten Kap’a açıklanması gereken bir şey yok. Bir Fransız firması stokların hepsini almak istemiş. Sattık mi hayır. Neyi açıklayacağız? Burda da açıklanması gereken bir şeyYOK.
    Patron Kağıdı Manipüle ediyor mu? Bence ediyor. Bİlançoyla oynuyor mu? Bence sonuna kadar
    Bunu garipsiyor muyum? Hayır Kendi kardeşine acımayan bize acır mi?
    Burası Borsa...
    YTD
    nihayet bilinçli birileri çıktı...burda kimse kimseye kazandırmak istemez.borsa mantıgında birisi kaybederken birisi kazanır.size tavsiye veren insanlar kendileri bilseler alır veya satar kendileri zengin olurlar bunu aklınızdan çıkarmayın.burda bir sey bildigini sanıp konuşanlar boşbogazlık yapıp atan tutanlardır.

şimdi samimi bir soru :ama dürüstce cevaplasın herkez içinden,buraya yazmaya gerek yok,bir hisse düşünün 1 tl ve siz bir yerden kesin haber aldınız 10 tl olacak diye(varsayım)kim kime söyler???????önce ben cevaplayım:kimse kimseye söylemez.çünkü olay dillenirse o hisse 10 tl ye gitmezzzz.kardeş kardeşe söylemez.kimse kendini kandırmasın.hele burdaki insanları hiç kandırmasın.burda hiç kimse bu hissenin nereye gidecegini eksi veya artı bilemez.o kadar bilgisi varsa zaten burda olmaz.
    siz siz olun kimseye itibar etmeyin,kimseden medet ummayın.
    HAYIRLI KANDİLLER...

4. Sn Levo ve Sn Condansator; yazdıklarınızın yüzde yüzüne katılmasam da ( yani çoğuna katılıyorum) bu faydalı ve düşündüren yazılarınız
    için teşekkürler..
    Hayırlı kandiller herkese...

5. Burda herkesi kendi gibi sanan kendinden baskasına faydası olmayan biri var.
    Yok sirket 10 tl ye gidecekmiş herkes duyarsa gıtmezmıs beklenti varsa kimseyi takmaz
    2 tane ıskur hıssesı aldım. 7 bin TL den Ve iki senedir ıskur sayfasında hissenin degerı konusunda herkese anlatmaya calıstım ve suan hısse 504 bin TL de hala hısseler elimde mevcut yani senin dedıgın gıbı gitmeyecek olsa o hisseler gitmezdi.
    Zenginlik para ile olmaz zeka ile olur ilk önce bunu ogrenmelisin
    Paylasmak ise en buyuk zenginliktir
    Hayırlı kandiller

6. sekiz said:
    20-10-2019 17:59
    Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Sirket yatırımin sonuna gelmıs ayın 25 de acılısı var gecen hafta tum calısanlar ile bir dergi İcin dronla cekım yapıldı ve sırletın 200 kişi ıscı alımı İcin ıskur da ilan acildi
    Teşekkürler Sayın Efe_kuzey. Çok değerli bir bilgi...

Klımasan sayfasından 9.50 acılıs tarihinden sonra 3 gunde hısse 16 tl ve suan 20 TL

Haber varsa paylasin herkes kazansın

7.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Burda herkesi kendi gibi sanan kendinden baskasına faydası olmayan biri var.
    Yok sirket 10 tl ye gidecekmiş herkes duyarsa gıtmezmıs beklenti varsa kimseyi takmaz
    2 tane ıskur hıssesı aldım. 7 bin TL den Ve iki senedir ıskur sayfasında hissenin degerı konusunda herkese anlatmaya calıstım ve suan hısse 504 bin TL de hala hısseler elimde mevcut yani senin dedıgın gıbı gitmeyecek olsa o hisseler gitmezdi.
    Zenginlik para ile olmaz zeka ile olur ilk önce bunu ogrenmelisin
    Paylasmak ise en buyuk zenginliktir
    Hayırlı kandiller
    sen de haklısın bay klavye delikanlısı.

8.  Alıntı Originally Posted by condansator Yazıyı Oku
    sen de haklısın bay klavye delikanlısı.
    Boyle bir gunde seninde polemik yapmak istemem senin tezin senin ıcın gecerli kendinden baskasıni dusunmeyen hatta Kardesının bile kuyusunu kazacak kadar karaktere sahipsin
    Herkesi kendin gibi bilme diye iki tane örnek verdim

sana malı ıyı kıtledıler keyfini cıkar
    😎☕

Sayfa 847/913 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •