Sayfa 863/912 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873 ... SonSon
Arama sonucu : 7295 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Sanki iyi gidiyor bu kriz dönemlerinde. Mutlaka vardır bir sebebi.

2. Aq Philip ve meri tahtanin irzina geçiyor. Bir bırakmıyorlar. Gerçi karsilastırilmaz ama egser ve uşak bayagi sağlam gidiyor buraları asabilirsek 6.80 yukarda bekliyor

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Fazla kastırma biyerin acır speğim. Hadi bakalım paşa paşa sende diğer sağlam hisseler gibi düşmeye başladığın 11 lere doğru hareket et bakıyım. Yürüüiüü. anca gidersin. Piyasalar toparlanırken seni buralarda harcarlar bak orta malı olursun yoksa demedi deme. 😂

4. Az kaldı. Gitmeyen hisseyi birileri kaşır elbet yakında. Seninde nasıl bir kaşıntın varsa. 7 numaradaki Aysel de yokmulan sen deki kaşıntı. Kastırma, acırrrr.

5. 6.80 ve 7.10 üstü çok rahatlatır bizi. Yarın abd kapalı olması hisse bazlı ataklar getirebilir. Umarım spwk abi duyar sesimizi.maliyet 9 civarı 11de vedalsacagim.
    Ytd

6. Tam piyasalardakş krizin pik yaptığı, kutpo nun 4. 70 - 5 tl aralığında elimdeki tüm hisseleri satıp bütün parayla kutpo aldım. 8 liranın üstüne çıkmadan satmama kararı aldım ama neredeee karı gördükçe sattım. Zararımı çıkardım ama portföyün yüzde atmışını kaptırdım. Bundan sonrasını inşallah sekiz lira üzerinde satarım. Ama geri gelirse de kesinlikle yeniden toplamaya devam ederim. Herkese bıl kazançlar.

7. Bunun speği veya patronu inat ediyor. Hemen hemen bu virüsün aşırı olarak etkilemediği ve sağlam görünümlü hisselerin patronları hisse fiyatlarını ilk düşüş fiyatlarının % 20 eksiğine kadar çektiler. Bfren im 5 günde 180 den 280 e geldi mesela. 330 lardaydı virüs öncesi. Hastalığın seyri hemen hemen belli artık. Bir günde 1000 li rakamlar olmadıkça ters tepkiler vermez sanırım fazla bist.1000 puanlık inişler çıkışlar sallamalar olacak elbet. Kar satışları ve silkeleme hareketleri her zaman olan şeyler. Bu spek sanırım kağıdı dağıttı ve toplamakta zorlanıyor. Bu şekilde toplarmı bilemem. Olağanüstü durumlar olup inş. speğin ekmeğine yağ sürülmez. Bu da 11 lerin üzerine atar elbet birgün. Tahta zaten al sat yapılacak tahta değil. 2000 lotla 10 kademe oynuyor. Bu durum ise ne kadar sıkıştığını gösteriyor hissenin. Temennim hareketini diğer hisselerde tamamlayan güçlü spek ve bankaların bu hissenin bı durumunun farkına varıp bizim speği tokatlaması. Hakediyor.

8. Teknik gayet güzel hareket ediyor. 7 üzeri kapanış haftayı iyi kapatır. Kutpo da é ticaret olması virüs sonrası satışı da kolaylaştıracaktır. Bu çeyrek dolarla satış düşüşü kompanse edilirse 3.cetrek güzel olabilir
    Ytd

Sayfa 863/912 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •