Special Days Image
Sayfa 848/913 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,777 - 6,784 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Boyle bir gunde seninde polemik yapmak istemem senin tezin senin ıcın gecerli kendinden baskasıni dusunmeyen hatta Kardesının bile kuyusunu kazacak kadar karaktere sahipsin
    Herkesi kendin gibi bilme diye iki tane örnek verdim

sana malı ıyı kıtledıler keyfini cıkar
    ��☕
    bir gün ben de sana malı kitlerim belki ne malum)

2.  Alıntı Originally Posted by condansator Yazıyı Oku
    bir gün ben de sana malı kitlerim belki ne malum)
    Sen her tavan olana atlarsan o biraz zor hissede kimse yokken aklını kullanmalısın tabi varsa

3.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Bu ay sonu kritik tı artık hersey olabılır bıst 3 5 bin Duserken saglam hısse yoktur
    Ayın 20 sinde bu durumun cok ciddi oldugunu yazdım Burdaki her yorum degerlıdır anlayana

Burdaki yorumlara deger vermeyen insanlara duyurulur

4.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Ayın 20 sinde bu durumun cok ciddi oldugunu yazdım Burdaki her yorum degerlıdır anlayana

Burdaki yorumlara deger vermeyen insanlara duyurulur
    yavv he he..

5. Hisseyi alan kişi kazanacaksa hisseyi o an satan kişi kesin kaybetmiştir diyemeyiz..
    Belki hisseyi satan kişi daha karlı bir hisseye geçmiş olabilir..
    Bence ayrıca herkes burada olumlu bir gelişme olsa da bunu objektif olarak paylaşsa.. çok kişi o senet i alsa hepimiz kazanmış oluruz.. biri kazanırken birilerinin illa kaybedecek olması gerekmez bence...
    Yalnız bir hissede olumlu bir şeyler olacak gibi olsa ve bu durum çok dillendirilirse tahta yapıcılar hissenin fiyatını çıkarmaz mı , acaba?? Pek dillendirilmesini istemezler mi??

6.  Alıntı Originally Posted by Levo Yazıyı Oku
    Ne demiştik! Çelik gibi sinir lazım. Her hareketi dengesizdir. Çünkü patron ve tahtacısı Teknik yazar! Teknik bozar! Hiç bir şey yokken tavan yapar. Her şey çok Güzelken taban yapar! Bilanço’da karı gizler, isterse de patlatır. Bir çeyrek zarar açıklar bir sonrakinde karı uçurur! Yani zordur Kutpo!

pek zora benzemiyor. tekniği gayet intizamlı .
    yatırım tavsiyesi değildir.

7. Pek zora benzemiyor ve tekniği gayet intizamlı ise, hisse hakkında fiyat yazmadan yorum yapabilecek var mı?

8.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Pek zora benzemiyor ve tekniği gayet intizamlı ise, hisse hakkında fiyat yazmadan yorum yapabilecek var mı?
    Putın erdogan gorusmesı ne kadar. ıdlıp meselesi olumlu bitmesı gerekir. tum hısseler bıst yukselsın. Suan yukarı yapsa bile en ufak olumsuz haberde asırı satıs gelir.

Sayfa 848/913 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •