Sayfa 825/912 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875 ... SonSon
Arama sonucu : 7295 madde; 6,593 - 6,600 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Citı İlk 5 e girdi artık bundan sonra daha hareketli olacaktır alınan hısseler evine dönmeye baslamıs vırmanla devam

2.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Citı İlk 5 e girdi artık bundan sonra daha hareketli olacaktır alınan hısseler evine dönmeye baslamıs vırmanla devam
    evet bende onu bekliiyorum çok feci gaz birikmesi var yılların acısı gibi en son hubvc görmüştüm.Şimdi bunda
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. 2016 dakı hareketin mimarı Nafiy dı simdi ise artık beklentiler cok birikti tek bir olumlu haber de tunele girer fiyat vermek istemiyorum burası turkiye

4. Sağlam duruyor Kutpo. Bu durum umut verici. Bu sefer inat ile yukarı gideceğim der gibi. Burdan sonrasında film kopar. Alır başımı giderim olur. Ytd

5. Buradan yukarı giderse tarihi zirvesi tek direnç kalır değil mi? Orayı kırarsa nereleri görebilir teknik olarak, bir öngörüsü olan var mı?

6. Teknik sat temel al demekte??
    9 20 TL zirvesi gecılırse ilk hedef dolar zirvesi 18 tl
    Bunun olması ıcın yabancı oranı artmalı veya ıyı bir haber dusmelı

7. Çaylarrrrr

8. Vay be borsa hayatımın 2. En duygusal günü))) bu kağıt devre kesti. Ağlamak istiyorum)))
    Bir de 90 larda eskiden seans salonları vardı. Yaşlı bi amca vardı evladım boşfren al demişti almamıştım 30 kat mı 40 kat mı ne artmıştı o zaman ağlayasım gelmişti.
    4 sene önce bu kağıdı 9.50lerden almıştım. Defter değeri kar favok hesap kitap matematik aritmek küt püsküvüt derken kendimce 30 tl olur demiştim))) 7-8 tl olunca bırak kar ı, zararına satmıştım sonra 5 lerde yıllarca süründü. Vay bee 4 yıl sonra maliyetime yaklaştı. Artık zararda kimse kalmamıştır sanırım
    Son zararda ki KY lerde lanet gelsin diyip giderse bu sefer gidebilir
    Bu hareketler noröalde güzel kap haberleri ya da enfes bilamço çncesi olur. Coniyler hamuduyla alıyor.
    Bakalım altından nasıl bi çapanoğlu çıkacak. Her yıl içün 4 tavan borcun var kütpo.)))
    Yatırım tavsiyesi değildir.

#hedef29.şampiyonluk

Sayfa 825/912 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •