Sayfa 376/913 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by Phantom Yazıyı Oku
    Herkes farklı bir havada, bari 10 Mayıs 2018 tarihi için tahmin yapalım yani 28 gün sonraya. Bakalım ilk çeyreği kim bilecek ya da yaklaşacak.
    İyi geceler... YTD.
    Birinci çeyrek karsız , genel ve özel şartlar nedeniyle.
    Takip ettiyseniz tüm yeni modeller birinci çeyrek sonu sunuldu. İkinci çeyrek daha iyi olmalı.
    Stokların neredeyse % 35 i ham madde idi, bunun nedeni kur farkları ( malum hammaddenin önemli kısmı ithal) ve ham madde fiyat artışları olabilir, belki de tonajdır ve yeni üretim için hazırlanılmıştır.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by khan07 Yazıyı Oku
    Maldivlerde tatil yapacak çok. Yanlış bilgi olmasın kesinlikle KP değil ama Gürallar Maldivde dev bir otel yapıyorlarmış.
    Hangi Güral onu da bilmiyorum henüz, üç kardeşde otelci malum.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Bizim paraların nereye gittiği belli...

3.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Sn Uzun burun, Ben akıl vermiyorum. Sadece kendi düşüncelerimi paylaşıyorum. Kimseye alın satın hiç bir zaman demedim. Dediğim ben bu hisseye inandım bekleyeceğim. Bunu derken de hissede pozisyon aldığım ve yatırım yaptığım için. Aldığın bir hisseyi kötülemek başka bir durum oluyor sanırım. Farklı bakış açısı dediğin devamlı kötülemek. Benim anlamadığım da bu. Bu kadar kötülediğin hissede ne işiniz var. Ben aldım ve bekliyorum . Nasıl hisseyi kötüleye bilirim. Sizin farklı bakış açısı dediğiniz başka bir şey..Yine diyorum, kutpo bana göre çok ucuz. Ucuz diye gidecek değil elbette. Ben bir gün mutlaka hak ettiği yere gelecektir diyoum ve ben o gün burada olacağım. Şayet sizin gibi hissenin ne zaman gideceğini bilip gitmeden önce trene binecek kadar bu işi bilseydim şimdi buralarda yazı yazmak yerine maldivlerde tatil yapıyor oluyordum üstad. Şimdi 3. çeyrek bilançosunu bekliyorum. İyi gelirse ne ala, gelmezse yola devam. Sen bize üzülme bak keyfine..
    Güzel insan
    Ben bu hissede size 7- 7.20 aralığında , çok abartmayın 6 TL ye düşecek dedimmi?
    Peki sonra çıkıp bir hafta sonu 6.20 yi test edecek dedimmi?
    Bak hisse ucuz diyorsun!!!
    Hisse ucuz ama bunu zaten hiç bir cümlede yalanlamadım.
    Ama dedim ki dikkatli olun!!!
    Burada hisse % 5 prim yapsa sizler zaten hazırsınız , goygoyculara inanmayın dedim.
    Bak ben tüm uyarılarımı yaptım.
    Her şey geçmişte kayıtlı.
    Ve bu uyarıları gerekirse rakam vererek yaptım.
    Ama ne zaman?
    Hisse benim söylediğim rakamlara gelmeden bir yada bir kaç gün önce.
    Temel analiz yönünden istediği kadar iyi olsun bir insan kutpoda işlemez.
    Hem temel hem teknik hemde takas okumasını bilmeli!!!
    Aksi halde bommm
    Bende kimseye alın satın demedim ama gerektiği zaman gerekli uyarıları yaptım.
    Ben bunları yaparken birileri bizi iğneleme ye bile çalıştı.
    Ama inan hiç gocunmadım.
    Şunu unutma.
    Ben dahil burada hiç kimseyi tanımıyorsun.
    Ama inan bana sizlere elimden geldiğince doğru bilgiyi vermeye çalıştım.
    Sap ile samanı birbirine karıştırmamak sizin elinizde.
    Doğru kim yanlış kim siz karar vereceksiniz.
    Son olarak attığım o grafik
    Noktasal olarak maddi anlamda bana geri dönecek.
    Ama ya sabır.
    Elbette kişi hak ettiği mertebeye gün gelir ulaşır.
    Selametle.
    Bol kazançlar. Y.t.d.

4.  Alıntı Originally Posted by Uzun burun Yazıyı Oku
    Güzel insan
    Ben bu hissede size 7- 7.20 aralığında , çok abartmayın 6 TL ye düşecek dedimmi?
    Burada hisse % 5 prim yapsa sizler zaten hazırsınız , goygoyculara inanmayın dedim.
    Ama ne zaman?
    Aksi halde bommm
    Ama inan hiç gocunmadım.
    Şunu unutma.
    Ama ya sabır.
    Selametle.
    Bol kazançlar. Y.t.d.
    Hocam, bu hissede bir çok kişi çok uzun zamandır pozisyon taşıyor. Taşıyanların maliyeti de yukarılar da ve zarardalar. Hisseyi de hedefledikleri bir fiyat var. Siz kalkıp 6 ya düşecek, 6,2 test edecek ordan tekrar geri basacak gibi yorumlar ile buradaki yatırımcıyı uyardığınızı düşünüyorsunuz. Ben zaten almışım hisseyi zararı yazmışım. Şimdi senin dediklerine bakıp ne yapayım. 7-7,2 aralığın da satıp çıkmalımıydım, 6 ya düştüğün de almalımıydım. Hocam bunları yapacak babayiğit göremiyorum..

5. Bu hisssenin sorunu çoğ sığ tahtaya sahip olması. Tahtanın sahibi malı kaptırdı. Ben ve bildiğim bir iki arkadaşta ciddi oranda mal var. İnan biz satalım hisse kopar. Alamıyor malları.. Sıkıntı bu.. Bir iki hamle yaptı malları almak için ama alamadı. O da çektiriyor şimdi..

6.  Alıntı Originally Posted by Phantom Yazıyı Oku
    Daha önce de yazmıştım el mecbur bekliyorum, sanırım benim gibi olanlar da çoğunluk. Yapacak birşey yok. Satmak zorunda kalırsam ona da yapacak birşey yok. An itibariyle %25 yükseliş lazım ki koyduğumu alayım. Ki o da çok birşey ifade etmiyor. Dolayısıyla nick name iniz gibi uzuncu oldum. Allah başka dert vermesin. Ytd.
    Yorumlardan en beğendiğim sizinki "Allah başka dert vermesin" her zaman, her dönem geçerli.

XT1033 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Uzun burun Yazıyı Oku
    Güzel insan
    Ama ne zaman?
    Aksi halde bommm
    Ama inan hiç gocunmadım.
    Şunu unutma.
    Ama ya sabır.
    Selametle.
    Bol kazançlar. Y.t.d.
    Sayın Uzun burun; öncelikle Hisse Net Forumda yer alan arkadaşlarım adına size en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Siz nasıl yüce nasıl iyiliksever Ky dostu bir insansınız ki bizlerin para kazanması için çırpınıyorsunuz ve benim gibi salak Ky'ler bir de size laf söylüyoruz. Ama gördüğüm kadarı ile siz çok kararlısınız ve bize mutlaka para kazandıracaksınız! Tüm olumsuz karşı söylemlere rağmen tüm bilginizi bizimle paylaşıp para kazanmamız için çırpınıyorsunuz. Ben önce sizi anlayamamışım ama şimdi anlıyorum. Size Yüce Allah bize vermediği öyle yetenekler vermiş ki siz bir hissenin hangi gün, hangi saat kaç liraya gelebileceğini biliyorsunuz ve tahminim o kadar çok para kazanmışsınızdır ki (MİLYARLARCA DOLAR) artık para kazanmaktan zevk almadığınız için biz Salak KY'lere para kazandırmak için çırpınıyorsunuz. Önünüzde saygıyla eğiliyor, biz KY'ler için yaptıklarınıza minnettar olduğumuzu bildiriyorum. Kesinlikle Yatırım tavsiyesi içermez kendime hayrım olmadığı gibi bize yardımcı olmak isteyenleri de anlayamamış biriyim.

8. Biryer de espri varsa, zekâ vardır orada.... tüm ortakların kandilini tebrik ederim...ytd...!!!

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 376/913 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •