Sayfa 862/913 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912 ... SonSon
Arama sonucu : 7298 madde; 6,889 - 6,896 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by kutupbaşı Yazıyı Oku
    çok bilmiş o kadar aklın varsa kendine kullan,hade ordan (bir lafa bakarım lafmı diye birde söyleyene bakarım...)sana kim cevap verdiyese hepsi yerinde demiş,burası herkesin fikrini-düşüncesini yorumlayabileceği bir yer,kimse kimseye hükmedemez ukalalık yapma....satarım satmam sana ne?Sanamı sorcam..............ytd
    sorcamdan sonraki noktaları alırım senin...………….YTD.

2. Valla Kutpo gibi hantal bir kağıt 11 leri gördükten sonra buralara geldiyse tekrar 11 in üzerine atar ilk düzgünn günleri görmeye başlayınca. Şimdilik sanırım o. ç spek ve onun yağdanlıkları kıçlarını yırtıyor forumlarda ve tahtada. Ne yaparlarsa yapsınlar boş. Yoksa başka speklerin kucağında bulurlar kendilerini. 9 ay kendilerine gelemezler valla. Saçma sapan işlemler ile siz gidin çoluk çocuğu kandırın.

3. Zoruna giden bişey olmuş kesin speğin. Biri bayıltmış, yada nevrini döndürmüş. Kızgın spek psikolojisi var tahtada. Kızdığın yere bişey verirler korkma geçer spek amca.. 😂

4.  Alıntı Originally Posted by condansator Yazıyı Oku
    sorcamdan sonraki noktaları alırım senin...………….YTD.
    O noktalar sözümün bitmediğini ifade etmek için konulmuştur,asla küfür içermemektedir sen öyle algılayıp bu yazıyı yazdın ise ve küfür içeriyorsa sana aynen 50 katını iade ediyorum by patron borazanı.

5. Salı günü saat 18:00 kapanışında 6,48 kapatıp karanlık odada 6,59 a kadar alan lavuk mu kızdırdı seni spek. Yoksa 6,60 dan senden önce veren ve 6,48 den alan lavuk mu. Söyle döveyim onu. 😂😂Elini kolunu bağlayan çok olur daha senin. Birileri gelir eli kolu bağlı... Anlarsın.

6. Kim ne derse desin. Virüsün pik noktasına 8-10 nisan da ulaşmış oluruz en geç. Bundan sonrası dönüm noktası. Şu aralar en son pozisyonlar alınıyor. Bu benim görüşüm. Bundan sonra farklı pozisyonlar olur. Spek amcam da fazla yükselmeden daha çok ky avlama derdine düşmüş. Boş kademelere aniden vererek devre falan kestiriyor şaklaban.

7.  Alıntı Originally Posted by kutupbaşı Yazıyı Oku
    O noktalar sözümün bitmediğini ifade etmek için konulmuştur,asla küfür içermemektedir sen öyle algılayıp bu yazıyı yazdın ise ve küfür içeriyorsa sana aynen 50 katını iade ediyorum by patron borazanı.
    küfürmü? haşaaaa….sende etmezsin bende...öyle şeyler çok ayıp.benim cümlemde bitmemişti aynı seninki gibi)

8. Kapanış fena olmadı. Yarın iyi poyasa olabilir. 6.6 direnci denebilir. ZATEN bu sekilde giderse piy değ kasadaki dolar seviyesine dusecekneyse en azından şirket batmayacak onu biliyoruz

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 862/913 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •