Sayfa 837/913 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,689 - 6,696 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    15 aydır bakımda olan en eski porselen fabrikasını tekrar uretım e baslar ise bunun tek sebebi cin dekı durumdan kaynaklıdır
    Şirketimiz 22.10.2018 tarihli özel durum açıklamamıza ilişkin olarak; Esaslı bakım, yenileme ve modernizasyon çalışması için 22.10.2018 tarihi itibariyle faaliyetleri durdurulan toplam porselen üretim kapasitemizin %20 'sinin üretildiği 2 nolu porselen fabrikamızda bakım, yenileme ve modernizasyon çalışması sona ermiş olup, 13.02.2020 tarihi itibariyle üretime başlanmıştır.

2. Bu haber hiç etki etmedi

3. Haberin erkısı 2020 bılanco sun da net bırsekılde gorulur

4. Almanya fuarında siparişlerin yuklu oldugu hemen arkasından fabrikanın falıyete gecmesı 2020 ıcın bılanco ve kar rekor gelecektır

5. Yenı müşterı yuklu sparıs Kap a düsebılır

6. Yine canım haberleri iç etmeyi başarmışlar tahtada...
    Kapasite kullanımı %100 çıkmış. %20 lik ek Fuarda ki yoğun talep olması lazım. Normalde modernize dediği traş. Dolar 7 tl olunca o işin baganesiydi.
    Şimdi Çin de üretim durunca tüm Avrupa , Türkiye den sipariş istiyor. Tekstil ve Ev mutfak sektörü 2020 de ciro rekorları kıracaktır.
    Bu %20 full ihracata giseceğine göre ihracatı %60-65 mertebesine gelecektir.
    Kul hakkı için rahmani bikanço gelmesi lazım 2020 de. O zaman müthiş kar lar görürüz. Kağıt da alır başını gider.
    2019 yıl sonu total bilançodan büyük ümit beklemiyorum lakin 2020 nin tüm bilançoları uçuk gelmesi lazım. Eğer Kul hakkı için yine 2 kalemden kar lar erimezse. Yatırımcı hakkı için, kul hakkı için bu şirketi yönetenler lütfen hiç değilse bi kalemde tasarruf yapın şu yönetim giderleri azalsın. Yaklaşık 4 yıl oldu hiç sekmedi her bilançoda satış gideri ve yönetim gideri denk şirketlere göre çok yüksek geliyor. Altın tabakta ejder meyveli manhattın ördeği ile mi besleniyorlar, anlayamıyorum.
    Eğer vicdani, rahmani bikançolar görürsek önümüzde ki 2-3 senenin kağıdı olur. Eski alışkanlıklar devam eder yine satış ve yönetim giderleri olağanüstü yüksrk gelirse yine mağdur olur ah etmeye devam ederiz. 2020 ilk çeyrek bilançoda görürüz çapanoğlu olacak mı olmayacak mı?
    Lakin bu sefer umutluyum. Yine madur ederlerse... ne ditim. Bu dünya olmazsa ahirette...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Tobo olusumu da mevcut

8. çin muhabbetini ilk yazan bendim
    görünen köy klavuz istemedi. çinden yayılan ölümcül virüs çin ekonomisine darbe vurdu.
    şu an yaklaşık 100 bin enfekte 2bine mertebesinde ölüm
    bu dakkadan sonra bizim insanımız çin malına dokunmaz bile
    Avrupa dünya rusyada: tekstil seramik deri ve porselende Türkiyeye yöneldi
    Fransız bi firma bunların tüm stoklarını almış.
    seramik tarafı ekstra fabrika açıcak. Porselen durdurduğu fabrikasını tekrrar üretime aldı
    yakında bi tesis daha lazım yapıcaz derlerse şaşırmam
    sabreden 40 ı 40 yıllık kahvenşn hatrını görür
    bence borsamızın şu ana en değerli hissesi konumuna geçti aselsanla birlikte
    Asla yatırım tavsiyesi değildir. vizyonist bakış açısıdır.

Sayfa 837/913 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •