Sayfa 793/913 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803843893 ... SonSon
Arama sonucu : 7298 madde; 6,337 - 6,344 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Sn Abrakadabra, , öyle demek istemedim. 2016 yükselişinde yabancı oranı % 24 lerdeydi Doce ve Citi vardı. Şimdi yine gelmişler. Onu demek istedim. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Sn Abrakadabra, , öyle demek istemedim. 2016 yükselişinde yabancı oranı % 24 lerdeydi Doce ve Citi vardı. Şimdi yine gelmişler. Onu demek istedim. Ytd
    Doce ve cıtı gelmeden asıl mekanın sahibi sildi supurmustu simdi biraz agır kalıyor malum yasta 70 e geldi genclere yol yordam göstermeli

3. Yıllar önce de bunu paylalmıştım
    Porselen diyince millet burun kıvırıyor. Burda bi ara uzunburun diye biri vardı o aklıma geldi)))
    Bakın bu Çinliler Japonlar falan porselen diyünce aklı duruyor. Yıllar geçince bu kaseler vazolar antika oluyor tarihi eser oluyor.
    Çinlilerin bi porselen vazosu misal 84milyon $ şaka gibi lakin gerçek. Bizim çorba kasesi dediğimiz bi kase japonların 10milyon $
    https://www.haber3.com/foto-galeri/h...4559701?page=6
    Burda var.
    ---///
    Bu şirketin onca fabrika arsa bayi ihracat yapayzeka makineler ihracat nano telnoloji falan piyasa değeri 40milyon $ civarı. Esas şaka bu bence.
    Bu şirket onyıllardır ucuz fiyatlanıyordu lakin bu sefer başka bişey olması lazım. Yatırımcı aaa bu şirket çok ucuz fiyip hisse aldığını zannetmiyorum. Coniyler, Mr and Mrs. Simith ler de yıllardır görüyordur çok ucuz olduğunu zaten.
    Bize ky ve by yerli lazım gerek değil. Yabancının alması lazım, hisseni gerçek ederine varlık asset pricesi na ulaşması için..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Porselende en büyük maliyetli girdi doğalgaz. Doğu Akdenizde sondaj gemilerimiz çalışıyor. Ordan güzel haberler geldiğinde kendi doğal gazımızı yurt içine saldığımızda sen eyle şenliği. 🙏🙏. Ytd.

5. Bu gel gitlerin arkasından sağlam bir tsunami gelmesi olası. Ytd

6. Bugünkü pastayı atabilirmisiniz teşekkür ederim

7.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Sn Abrakadabra, , öyle demek istemedim. 2016 yükselişinde yabancı oranı % 24 lerdeydi Doce ve Citi vardı. Şimdi yine gelmişler. Onu demek istedim. Ytd
    10/12/2019 itibari ile 1,62 olmuş yabancılar(bıyıklı da olabilir). iş yatırımın sitesinden günlük yayınlanıyor.

8. Bugun en iyi alıcı yatırım fınans 67 bin cıtı ye calısıyor

Sayfa 793/913 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803843893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •