Special Days Image
Sayfa 769/913 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,145 - 6,152 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    28/03/2019 4,02 TL den başlayan ve 11/01/2019 5,75 TL hareketi gayet güzel bir hareketti. Yarın bilançoya vereceği tepki büyük ihtimal olumsuz olabilir. Kalıcı olup olmayacağı önemli. Yarın enteresan bir gün olabilir.
    Aynı dusuncedeyız mal cakma olsa ilk 5.75 hisseyi ky paylastırp 1 ay bezdırme tapar ama durum öyle olmadı 5.75 +5.72 ve 5. 67 hareketleri olmazdı degısık bir durum bılanco hareketi olmadığına göre baka ne haber olabilir?? Bılanco ıyı kotu fark etmez paraya tepki verecek olsaydı kasa nakit dolu ona verirdi
    Patron maliyetler dustu dedi rakiplere fark attık dedi bılanco da goremedık
    İngiliz ortak dedi oda surıye lı cıkarsa sasırmayız artık

2. Hisse başka bir yöne evrilmeye başladı. Silkelemeler ile yoluna devam edecektir. Sert hareketler göreceğiz gibi. Teknik olarak düşen trendi kırdı. Bu bilanço bahane edilerek teknik bozulacak mı göreceğiz. Patronun kıvıracak yeri kalmadığı yere kadar beraberiz.

3. Merhaba, geçen sene 3. Çeyrek bilançosunun ardından ki o gün %10 civarı düşmüştü 5,1 tl den yaklaşık 20% zarar ile sattım ve bir daha hiç almadım. O zamanlar söylemiştim başka hisseler de yatırım yapacağımı. Sonuç olarak bu bir yılda aynı kutpo gibi sırasıyla pgsus egeen ve klmsn alıp sattım. Bu hisselerde de en az 3-6 ay bekledim. Sonucu takdir edersiniz. Benim bu arada önemsediğim olmazsa olmaz temeldir. Kutpo yu bilançolarda takip ediyorum ama bana göre geçerli not alamıyor. Herkese bol kazançlar. Y.T.D.

4. Ne bilanço biter ne de bu şirkette oyun. biz ky ise her şeyden bir şey çıkarma/yorumlama uğraşı içerisinde yıllarımız, emeğimiz, paramız heba olup gider.
    Denetleme görevi olan kurum/kuruluşlar veya bu işten sorumlu siyasilerden biri çıksa da dese ki kardeşim madem şirketinizi bu kadar çok seviyorsunuz neden halka açıldınız? Madem açıldınız bu pazarlama/finansman gideri altında bağış, hayırseverlik altında bu ne iş dese. Bankalardan kredi almaya kalksa bu faiz ortamında bu kadar ucuz krediyi babasının oğlundan bulamaz. Çıkarma, çıkmasına müsade etme, ee ne istiyorsunuz ,nasıl bir ahlaki yapınız var ,nasıl bir ticari zihniyetiniz var.

Kardeşine bile kazık atan adam biz ky mi atmayacak. bone china hikayesi ile hepimize yedirmedi mi?

Peki bu adam böyle de biz ky ler neden zararın neresinden dönersek kar demiyoruz. Umut dünyası, bunca yıl, bunca zarar ,say say bitmiyor.

10 milyon lot halka açık olarak mevcut. Bunun 3 te biri nerede ise emeklilik fonlarında (onlarda neden alıyorlar anlamış değilim, ya da bu fonlara para yatıranların paraları neden değer kazanmıyor onu yavaş yavaş anlamaya başladım. Neden aldılar neden bunu bunca zamandır tutuyorlar ,ne yapacaklar, toplu satış mı yapacaklar...)
    geride çok az bir lot var.Her gün ilk 5 aracı kurumdan birileri satıyor, alıcı bir kaç aracı, daha sonra lan bu aracı kurumlar ertesi gün satışa geçiyor bu sefer o ilk beştekiler alıcı oluyor ve bu sahne aylardır, yıllardır devam ediyor.

5. Emeklilik fonlarının elindeki lotlar el değiştirmedikçe bu durum devam edecektir. Toplu devir teslim olacaktır günü geldiğinde.

yılbaşından bu yana alan satanlar

Sayfa 769/913 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •