Sayfa 908/913 İlkİlk ... 408808858898906907908909910 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 7,257 - 7,264 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Bu resmin ne anlattığını bana açıklayabilirmisin sevgili kardeşim.tesekkürler

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by kutupbaşı Yazıyı Oku
    Bu resmin ne anlattığını bana açıklayabilirmisin sevgili kardeşim.tesekkürler
    Teknik Analiz meraklısına (gerçi meraklısı periyodu araştırıp bulur ama) KUTPO 60 dakikalık grafik Sayın Abicim. Rica ederim. Öyle hisseyi asıp kesmeden

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Teknik Analiz meraklısına (gerçi meraklısı periyodu araştırıp bulur ama) KUTPO 60 dakikalık grafik Sayın Abicim. Rica ederim. Öyle hisseyi asıp kesmeden
    Yani düşecegimmi diyor çıkacağımmı diyor manasında sormuştum,ama baya bı düştü yani,saol

Alıntı Originally Posted by kutupbaşı Yazıyı Oku
    Yani düşecegimmi diyor çıkacağımmı diyor manasında sormuştum,ama baya bı düştü yani,saol
    Sahibi olduğum hissenin düşüşünü öngörecek grafiği paylaşmam, beklentim yükseleceği yönünde. Bugün düşmüş olması beklentimi değiştirmez. Kişilere göre vadeler ve beklenti yüzdeleri farklılıklar gösterebilir. Önemli olan kabul edilebilir yerden maliyet yapmaktır. Zarar etmeme garantisini kimse veremez.

5.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Sahibi olduğum hissenin düşüşünü öngörecek grafiği paylaşmam, beklentim yükseleceği yönünde. Bugün düşmüş olması beklentimi değiştirmez. Kişilere göre vadeler ve beklenti yüzdeleri farklılıklar gösterebilir. Önemli olan kabul edilebilir yerden maliyet yapmaktır. Zarar etmeme garantisini kimse veremez.
    Tesekkür ediyorum düşüşün normal olduğunun farkındayım,grafikle ilgili olmadığını bilgilendirme maksatlı olduğunu ve zerrece iyiniyetizdende şüphem olmdiğını bilmenizi isterim,saygılar

6. KUTPO KUTPO KUTPO KUTPO KUTPO,,,,,Bak spek kardeş boşu a bekliyorsun desen gerçekten doğru olur,Uzun vade portföyüme ekledim 3 sene bekleyeceğim,yatırımcıya 2 sene önce 150 tl.lere kadar çaktığın kağıtları artık hakkettiği yere getir,artmaya başlayan piyasadakaybedersin derim,tabiki söylediklerim bana aittir ve asla yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Son 2 günlük yükseliş moral verici
    özele moral verici bir şey gönderdim ben malsız çulsuz izlemede..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    özele moral verici bir şey gönderdim ben malsız çulsuz izlemede..
    Mesaj alınmıştır abi, çok teşekkür ediyorum. İnşallah düşünceleriniz gerçekleşir. Çok emek vermişsiniz.
    Son düzenleme : BJK Coccinella; 26-08-2023 saat: 12:18.

Sayfa 908/913 İlkİlk ... 408808858898906907908909910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •