Special Days Image
Sayfa 700/913 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 5,593 - 5,600 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Bu emeklilik fonları hisseye çöktüler. Bu fonlar uzun vadeci. Şu an onlarda zararda. Adamların acelesi yok. Bakalım ne zamana kadar taşıyacaklar hisseyi.

2. Satış dalgalarına bu fiyatlardan direniyor. Buraları kendine dip yapmış görünüyor. Sorun yukarı dönüşlerde güzel tepki vermeyişi. Bir çok hisse endeks ile beraber yukarı tepki verirken bizimki tepkisiz kalıp bu fiyatlarda sürünmeye devam ediyor. Bilançoyu bekleyelim bakalım. Ters bir bilanço bizi 4 TL altına atar. Olumlu bilanço bizi bu fiyatlarda tutar diye düşünüyorum.

3. Ben de dikkat ediyorum, bu fiyatları taban yapmaya çalışıyor. Bu kadar olumsuz gelişmeye rağmen hâlâ bu rakamlarda olması trend değişikliği hazırlığı gibi geliyor bana.

4.  Alıntı Originally Posted by Abrakadabra Yazıyı Oku
    Ben de dikkat ediyorum, bu fiyatları taban yapmaya çalışıyor. Bu kadar olumsuz gelişmeye rağmen hâlâ bu rakamlarda olması trend değişikliği hazırlığı gibi geliyor bana.
    Arkadaslar diger hisseler %0 40 _70 cikti imdi
    %30.. 40 geri geliyo...yani ortada cok dirayetli bir durum yok

5. Kontrol tahta sahibinde. İstediği anda gazlatır hisseyi. 70 bin endeskte 9,4 TL olan hisseyi 120 bin endekste 5 TL gösterdi. Ters hareketi seviyor. Gelecek olan bilançoda Ali Cengiz oyunu yapıp farklı bir bilanço patlatırsa yine uçurur.

6. Hisse Bilanço ya odaklanmış ve son 1 hafta da emeklilik fonu alış lari bilanço dan haberleri var gibi 10 milyon üzeri bilanço gelebilir gelmez ise patron yine oyun peşinde demektir
    Son zamanlarda borsanın düşüşü ve hissenin dusmemesi ve bist 30 kagitlarininda çok ucuzlamasi olası olumsuzlukta başka hisseye geçiş yapmak için bir fırsattir

7. Faiz ve kur farkı geliri 10 milyon olmasi gerekir Faliyet karı hariç ama patron ne gonderirse sansimiza artik .ben sadece geçmiş bilanço lardan hesap ediyorum

8. 2018/3 aylık 8 milyon TL gelmişti. 2019/3 aylık bunun üzerinde geldiği sürece pek sıkıntı olmaz gibi. Bunun aşağısı veya zarar gelmesi halinde sıkıntı mutlaka olur.

Sayfa 700/913 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •