Sayfa 788/913 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Sn erdem üstün,sizi bu şekılde düşünmeye sevk ettiğim için kusura bakmayın..mesajlarımda hıç kımseyı hedef almıyorum..
    kısada yoğun ışlem yapıyorum.. bu bende baskı, stres oluşmasına sebep oluyor.. bunu üzerimden atmak için piyasaya bıraz alaycı yaklaşmak bazen de piyasa ile dalga geçmek beni rahatlatıyor.. ancak yazdığım her mesajda senet ile ilgili bir teknık bilgi vermeye özen gösteriyorum.. son mesajımda kısada 6.55 in çok önemli olduğunu belirtmem gibi.. üyelerden birinin burada yazmamamı istemesi benim için yeterli olacaktır.. iyi çalışmalar..
    bu mesajın teknık bilgisi; otobana 6.83 üzerinde çıkılacaktır. ne bunu 3-4 seans içinde gerçekleştırmelıdır..
    Kısada yoğun işlem yapmanın stresini borsada olan hemen herkes bilir..dolayısıyle durum anlaşılmıştır.
    ancak imzanıza durumu özetleyen kısa bir cümle yazarsanız yeni takılan arkadaşlar için açıklayıcı olur.

2. Tahtayı sürükleyenler takas dağılımını çok profesyonel kullanıyorlar. Karanlık odada dönüyor tüm işlemler. Çok başarılı iş çıkartıyorlar. Gaza ne zaman basacaklar merak ile bekliyorum. Ytd

Alıntı Originally Posted by veysi89 Yazıyı Oku
    Kısada yoğun işlem yapmanın stresini borsada olan hemen herkes bilir..dolayısıyle durum anlaşılmıştır.
    İlginize teşekkür ederim.. vasfıye teyze bu grafığı göndermemı rica etti..

turkuaz ve sarı renkler paralel olduğu sürece yükseliş sürecektir.. kahveler aşması gereken merdivenler (dirençler) olarak düşünülebilir.. kırmızı, çift yeşil (bir birinden ayrılmadığı sürece), ve kahve üzerinde kaldığımız sürece yükseliş devam edecektir..
    olumsuzluk halinde tekrar yazarım.. gidenin arkasından konuşmak hoş olmuyor...iyi çalışmalar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    İlginize teşekkür ederim.. vasfıye teyze bu grafığı göndermemı rica etti..

turkuaz ve sarı renkler paralel olduğu sürece yükseliş sürecektir.. kahveler aşması gereken merdivenler (dirençler) olarak düşünülebilir.. kırmızı, çift yeşil (bir birinden ayrılmadığı sürece), ve kahve üzerinde kaldığımız sürece yükseliş devam edecektir..
    olumsuzluk halinde tekrar yazarım.. gidenin arkasından konuşmak hoş olmuyor...iyi çalışmalar..

sayın esozcan grafikle birlikte bu şekilde teknik bilgilendirmeniz benim için(umarım takip edenler içinde) çok daha güzel ve anlamlı.Muhtemelen siz bunu defalarca test etmiş ve sonucunu olumlu gördüğünüz için bu değerli paylaşımı bizlerle paylaştınız. Öğrenmek açısından (diğer takip ettiğimiz kağıtlar için) grafikteki çizgilerin anlamını ve nasıl çizildiği ile ilgili bir video veya not varsa rica edebilirmiyim.

5. Kutpo, 4.02 TL 6.68 TL hareketini yabancı takas oranı diplerde sürünürken (%0,96 ) yapıyor. 2016 yükseliş hareketini yaptığında ise yabancı takas oranı % 24'ler de gerçekleştirmişti. Şayet hisseye gelen bu haberler neticesinde yabancı ilgisinin artacağını düşünürsek hareketin nerelere gideceği yönünde fikir sahibi olabiliriz. ytd..

6. Takaslar dagınık milyon lot ıslemler sonrası önem kaz*****r ne desek bos su akar yolunu bulur
    ☕ Kutpo dan kahvenizi yudumlayın

7. Efsane Cuma indiriminde 3 bin kargo çıkışı yaptık”

Basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli ‘Efsane Cuma’ kampanyasıyla ilgili bilgiler verdi. Her dönem birçok kampanyalı ürünlerin pazara sunulduğunu kaydeden Sema Güral Sürmeli, Efsane Cuma olarak bilinen ve tüm dünyada tüketicilerin satış iştahını artıran kampanya kapsamında Kütahya Porselen olarak beş katı daha fazla gönderim yaparak 24 saatte 3 bin kargo çıkışını sağladıklarını belirterek, “Şimdi önümüzde yılbaşı ürünleri ve kampanyamız olacak. Kampanya olarak odağımızı yılbaşında düzenleyeceğimiz kampanyaya çevirdik” dedi.

“2020’de ihracatta katma değerli ürünlerimiz yüzde 30 seviyesinde olacak”

İhracatla ilgili önemli açıklamalar yapan Sürmeli, “2019 yılında ihracat alanında marka olarak ortaya koyduğumuz hedeflerimizi tutturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2020 yılında ihracat rakamlarımızı yükseltmeyi hedefliyoruz. Geride bırakmaya hazırlandığımız 2019 yılında yaptığımız yüzde 45 ihracatın içindeki yüzde 20’lik dilimini katma değerli ürünler oluşturdu. 2020 yılında ise katma değerli ürünlerin ihracattaki payını yüzde 30 seviyesine çıkarmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Katma değerli ürünlerin Kütahya Porselen’i dünya çapında ve mevcut uluslararası pazarda daha etkin bir konuma getireceğini kaydeden Sürmeli konuşmasını şöyle sürdürdü: “Odaklanmış pazar strateji kapsamında 2020 yılında en büyük hedefimiz mevcut Pazar payımızı arttırmak olacak. Pazar payımızı arttırırken şirket olarak, dört ana stratejiyle yolumuza devam edeceğiz. Markalı sürdürülebilir büyüme, marka değerini arttırma, karlılık ve sürekli gelişme olacak. Bu stratejileri ise Ar-Ge’ye verdiğimiz önemle gerçekleştireceğiz. İnovasyon, Ar-Ge ve tasarım gibi değerlerimizle 2020 yılında da her zaman olduğu gibi sağlığı ön planda tutarak kullanıcı dostu, daha nitelikli, estetik ve katma değerli ürünler geliştireceğiz. Bu anlamdaki ürünlerimizi dünya pazarlarına sunarak, ülke ekonomisine katkı sağlayacağız.”

8. Yabancı oranı artmaya basladı devamı gelirse ıyı

Sayfa 788/913 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •