Sayfa 808/920 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon
Arama sonucu : 7355 madde; 6,457 - 6,464 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1. Arkadaşlar tüpraş bu ya, freddy'nin güldük geçtik dediklerine, lafına kanıp iş yapan olduysa zaten sıkıntı demektir. Bir yöne inanıp sürekli o yönde tutarsız, yalan yanlış şeyler yazması elbette hoş değil, ama şikayet merci forum yönetim olmalı, ben de uyardım defalarca. Bu konuda Hasan kardeşim alınmasın ama Batu kardeşim gibi düşünüyorum.
    Tersi yönde de başlıklarda tonla örnek var, hatta çoğunluk böyle, adam almış senedi illa şuraya gidecek diye saydırıp duruyor, şurası şöyle aman dikkat desen hakaretin bini bir para, sonra bir bakıyorsun satıp kaçmış gitmiş e ne oldu o dediklerin, ya inanıp alan olduysa, ki oluyor? Bu yüzden herkesin borsada alım satımını kendi çalışmaları neticesindeki kararları ile alması gerekir. Ha böyle demeyle birşey değişecek mi sanmam.

Kaç defa gördük, bir satış geliyor sonra bir bakıyorsunuz kötü haber geliyor senet yukarı, ya da tersi ciddi yükseliş sonra ardından sürpriz bilmediğimiz haber geliyor. Ya da gruplar kurup insanları yönlendirmeler, toplu hareketler, manipülasyonlar, duyulan işler. Bakın geçenlerde yabancı menşeli bir firma dava açtı zarara uğradım diye. Hiç unutmam turkcell halka arzı oldu 20 milyar dolar piyasa değerinden, hani şimdi 4-5 milyar dolarlarda olan şirket. Abd'de alanlar dava açtı bizi kandırdılar diye. Keşke bizim borsa da Abd borsaları kadar kontrollu olsa, vatandaş da bilinçli olsa. Yani demem o ki iş freddy'ye gelene kadar düzeltilecek, regüle edilecek çok şey var.
    Hayırlı günler dilerim.
    “invest only if you would be comfortable owning a stock, even if you had no way of knowing its daily share price.” ― Benjamin Graham

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul / Montreal
    Gönderi
    8,175
    Coook para kazanacagiz bu IMO 2020 regulasyonundan cok, Allah'in izni ile..
    Gidivan da gelecek buraya ama bu defa gidiklayamayacak, sapka cikaracak bize..
    Syg,
    “All the benefits in life come from compound interest — money, relationships, habits — anything of importance.”

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul / Montreal
    Gönderi
    8,175
    Bence birakalim Freddy12'yi ve IMO 2020 ve Tuprsimiza etkisi konusunda konusalim bundan sonra...

Syg,
    “All the benefits in life come from compound interest — money, relationships, habits — anything of importance.”

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul / Montreal
    Gönderi
    8,175

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul / Montreal
    Gönderi
    8,175
    https://www.visualcapitalist.com/imo...ping-shake-up/

Buyuk degisiklik ve buna en iyi konumlanmis rafinerilerden birisi tuprs Gas raporuna gore..

Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul / Montreal
    Gönderi
    8,175
    Tuprs yatirimci iliskilerine bir mail atip KAP aciklamasi istememiz lazim ilerleyen aylarda..

Syg,

7. Freddy adamlarini göndermiş foruma..

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Herkes Tüpraş için çok olumlu bakıyor ama alternatif yatırımlar konusunda Tüpraş adım atmadı gelecekte sadece rafineri olarak yer alması çok sağlıklı değil bence...

Sayfa 808/920 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •