Sayfa 11/183 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1461 madde; 81 - 88 arası.

Konu: KRTEK - Karsu Tekstil

1. gap konusu tartışılır ..kısa vade grafiklerin her yeri gap ..c grubu hissede gapın anlamı yok..burda takip edilmesi gereken 5 gunluk ortalamalara donmek istemesi.ona tutunarak yukarı çekiyor bu böyle devam ederse çaktırmadan ufak ufak gider alt banda inerse ayıkla princin tasını....

2. ulennnnn 4 tane satışla geri dönmüş....şimdi hangi pisikopat sabahsabah 4 tane hisse satarki ..manyakmısınız olum ..newzat senmisin oğlum......:P yapma evladım yapma çocum

3.  Alıntı Originally Posted by tanguero Yazıyı Oku
    ulennnnn 4 tane satışla geri dönmüş....şimdi hangi pisikopat sabahsabah 4 tane hisse satarki ..manyakmısınız olum ..newzat senmisin oğlum......:P yapma evladım yapma çocum
    AHAHHAHA...
    Öyle demeyin gap bırakmadan gidiyor.C grubu da olsa günlük grafikte boşluk olmaması lazım..
    Her gün 1 kademe çıksa bereket versin.Ne de olsa hacimin çok olacağı zamanlar gelecek..
    55 kapattı ha gayret seans sonu 2-3 kademe daha yukarıdan kapat...

4. bu hafta böle gıdım gıdım haftaya bi tavan al sana kafan kadar gap ....sen beni dinle boşver gapları..ortalamaları takip et açılmışsa dönecek var say önemli olan 5 lik unutma ....yola girdi doğdu doğacak ...valla yıllardır tahtada bekleyen olarak babası benim çip olmasın çocuk adınıda newzat koydum ..allah analı babalı buyutsun adıyla buyusun inşallah newzoşum

5. azıcık yukarı heveslendik şu yaptığına bak newzat yapma çocum ilk kez mi temettu vermiyo haberi geldi kap a ..ayıptır günahtır tekniğin amk nuz....yada tekniği kuvvetlendirdinizmi acaba ?.....3-5 lotla şaklabana döndük bi seviniyik bi hüzün bir hafta ağzımıza bal çal bir 5 dakada kustur ..bana mı kızdın patroncuk newzoş a mı bozuldunn ...lakabın bu diye duyduk şirket içinde ondan yoksa saygıda kusur etmeyik.ama şirket içinde senin için şöle böle diyorlar

6.  Alıntı Originally Posted by tanguero Yazıyı Oku
    azıcık yukarı heveslendik şu yaptığına bak newzat yapma çocum ilk kez mi temettu vermiyo haberi geldi kap a ..ayıptır günahtır tekniğin amk nuz....yada tekniği kuvvetlendirdinizmi acaba ?.....3-5 lotla şaklabana döndük bi seviniyik bi hüzün bir hafta ağzımıza bal çal bir 5 dakada kustur ..bana mı kızdın patroncuk newzoş a mı bozuldunn ...lakabın bu diye duyduk şirket içinde ondan yoksa saygıda kusur etmeyik.ama şirket içinde senin için şöle böle diyorlar
    Sayin tanguero kayseridenmisiniz ?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 1 lotla 5 kademe düşen hisse.
    Bazıları bence utanmalı.
    Yahu daha PY ile anlaşmak için ne bekliyorsunuz.
    Ayıptır günahtır..

8.  Alıntı Originally Posted by The Stock Yazıyı Oku
    1 lotla 5 kademe düşen hisse.
    Bazıları bence utanmalı.
    Yahu daha PY ile anlaşmak için ne bekliyorsunuz.
    Ayıptır günahtır..
    Gunahi bilseler yaparlarmi ?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 11/183 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •