Sayfa 12/183 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1461 madde; 89 - 96 arası.

Konu: KRTEK - Karsu Tekstil

1. Aslında düşük hatta yok denecek hacime bakmayın birileri cidden tahtada teknik yapıyor.
    Şaka gibi gelebilir ama 3-5 lotla da olsa teknik grafik birilerinin kontrolü altında!
    Zaten çok net bir şekilde RSI uyumsuzluğu var.
    Hadi hayırlısı..

2. kayserili değilim ....teknik yapıyorlar ne demek muazzam tahta işliyorlar ..kusursuz teknikle hemde ..haftalık macd ye bir göz at istersen

3. 15.12.2014 hısse fıyatı 96 kurus ıken ertesı hafta 100 gunlugun altına dusup 38 kurusları goren hısse o tarıhten sonra ılk defa

haftalık 100 gunluk ortalamanın uzerınde kapatmış Su an haftalık 100 gunluk ortalama 0.51 haftalık kapanıs 0.52

umarım haftalıkta artık desdek olur 100 gunluk 0.51 ortalama

4.  Alıntı Originally Posted by ESTIVAL Yazıyı Oku

15.12.2014 hısse fıyatı 96 kurus ıken ertesı hafta 100 gunlugun altına dusup 38 kurusları goren hısse o tarıhten sonra ılk defa

haftalık 100 gunluk ortalamanın uzerınde kapatmış Su an haftalık 100 gunluk ortalama 0.51 haftalık kapanıs 0.52

umarım haftalıkta artık desdek olur 100 gunluk 0.51 ortalama
    İnş güzel olacak..Ya sabır diyelim..2017 inş krtek senesi olacak...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

5. Bugün ben biraz almasam hisse hiç işlem yapmadan günü kapatacaktı.Yahu bu ortamda birileri mal toplamaya çalışıyorsa güldürmesin beni.Yöneticiler uyuyor sanki şirketleri borsada yokmuş gibi davranıyorlar.Yazık günah be..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

6.  Alıntı Originally Posted by The Stock Yazıyı Oku
    Bugün ben biraz almasam hisse hiç işlem yapmadan günü kapatacaktı.Yahu bu ortamda birileri mal toplamaya çalışıyorsa güldürmesin beni.Yöneticiler uyuyor sanki şirketleri borsada yokmuş gibi davranıyorlar.Yazık günah be..

1 tanede ben aldım ..şakayla karışık tahta yapıcı olduk

7.  Alıntı Originally Posted by tanguero Yazıyı Oku
    1 tanede ben aldım ..şakayla karışık tahta yapıcı olduk
    Bereketi bol olsun

8. Dün hisse hacmi çok ilginçti..İş yatırım 10 bin lot almış.Şu an takasta en çok pay bunlarda...

Sayfa 12/183 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •