Sayfa 13/183 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1461 madde; 97 - 104 arası.

Konu: KRTEK - Karsu Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by The Stock Yazıyı Oku
    Dün hisse hacmi çok ilginçti..İş yatırım 10 bin lot almış.Şu an takasta en çok pay bunlarda...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bugünde yine birileri 10-15 bin lot almış.Hissede bir şeyler oluyor ama hadi hayırlısı....

Genel kurulda çok yaklaştı....

2. lan sabah bi 1000 lot alayım dedim iş yatırımdan, benim dışımda bir Allah ın kulu almamış.....puhaaaaaa aaaa bu nasıl bir iş....
    bakalım öğlenleyin alan kimse var mı.....

3. kağıt ölü gibi... toplama dağıtma olayı yok....herkes elindeki maldan memnun, özellikle patronlar...acıyan Allah satmak isteyen adama acısın, Allah sattıracak konuma getirmesin.

4. KRTEK - Karsu Tekstil

Alıntı Originally Posted by kayhankaya Yazıyı Oku
    kağıt ölü gibi... toplama dağıtma olayı yok....herkes elindeki maldan memnun, özellikle patronlar...acıyan Allah satmak isteyen adama acısın, Allah sattıracak konuma getirmesin.
    Kağıdın dağıtılacak yanı mı kaldı zaten yeterince dağılmış..Patronlar çok rahat borsada karsunun işlem gördüğü fiyat umurlarında değil.Olsa zaten PY ile anlaşma yaparlardı...Ama ya sabır ya sabır diliyorum.Bu devran böyle sürmez.Beni kandıramazlar böyle bir şirkete bu fiyattan günahımı bile bırakmam...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

son bir ayda alanlar

satanlar

Sayfa 13/183 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •