Sayfa 14/183 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 1461 madde; 105 - 112 arası.

Konu: KRTEK - Karsu Tekstil

1. Aldığım duyumlara göre karsu tekstil 100 kadar işçi çıkarmış.(haberi netleştirmek lazım) Bu konuda bilgisi olan var mı?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

2. Artık her gün 3-5 bin lot işlem hacmi görmekten bıktım.El insaf yahu zevk mi alıyorsunuz bu durumdan..Rahmetli Sn.Molu'nun kemikleri sızlıyordur..

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

3. Aynen bes misali yaptım ben 😄

Alıntı Originally Posted by The Stock Yazıyı Oku
    Aldığım duyumlara göre karsu tekstil 100 kadar işçi çıkarmış.(haberi netleştirmek lazım) Bu konuda bilgisi olan var mı?

o zaman eyer öyleyse rısklı degılmı nıye normal pazarda gözaltı pazarı böyle kagıtlar dolu

5.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    o zaman eyer öyleyse rısklı degılmı nıye normal pazarda gözaltı pazarı böyle kagıtlar dolu
    Şunu söyleyeyim şirketin işlerinde bir sıkıntı yok hatta hasılat güzel artmış.Tek sıkıntı Euro artışı kaynaklı finansman giderleri.Sanırım daha az işçiyle aynı işi yaparak giderleri azaltmak istiyorlar ki modernizasyon olmuş bir makine parkurunda bunu yapabilirler.Ya sabır diyelim....

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. ******ta bir lot işlem olmuş bugün helal beee....

7. Yönetim utan utan!
    Koca 1 lot işlem hacmi!

8.  Alıntı Originally Posted by The Stock Yazıyı Oku

Yönetim utan utan!
    Koca 1 lot işlem hacmi!
    ben yaptım onuda :

Sayfa 14/183 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız