Sayfa 140/183 İlkİlk ... 4090130138139140141142150 ... SonSon
Arama sonucu : 1461 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: KRTEK - Karsu Tekstil

1. Euro borçlar devm ediyor acilen sabit tl faize geçmesi lazım. Şu an düşük faiz makul döviz sistemi uygulanıyor...eurodaki artış sınırlı kalmadığı sürece veya satışlar sonrası euro ile satılan mal borç ile aynı seviyede olmalı... 3 aylık için şu an euro çok artmadı ama daha 1.5 ay var..takibe dewam

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Satışlarda euro üzerinden hatta iç piyasaya sattığı mamulde günlük kur üzerinden haliyle kur riski var ama yok gibi tuhaf bi durumu var yapacağı tek sey ucuz tlf borclanip döviz ile satmasi ki o zaman da şampiyonlar ligi olur

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. sayın çarşambi,
    panda üç dolar şirket ederi diyordu üç dolar edermi yani şu anda ucuzmu
    kaybetmek kolay kazanmak zordur.

4. Bırakın pandayi ayı yi elinizdeki nin kıymetini bilin...herkes olursa dedim di der olmaz bu piyasada neyinize yetmedi der çıkar işin içinden

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by çarşambi Yazıyı Oku
    Bırakın pandayi ayı yi elinizdeki nin kıymetini bilin...herkes olursa dedim di der olmaz bu piyasada neyinize yetmedi der çıkar işin içinden
    elinizdeki'nin kıymetini bilin derken değerli olarak anlıyorum gizli bir hazine gibi anladım doğrumu?

6. Bilanço numarasıyla Satışlardaki maliyeti %77 den %85 e çıkararak 25 milyon TL karı hüplettiler.

7.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Devam et yemeye içmeye aynı şeylerden aldın mı 17 mln kârı... biraz temel analiz öğrenin yokda hallaç pamuğu gibi atarlar... bilmiyosan da bile danış .... hisse aldığın şirketin ne borcundan ne borcunun detayından bi habersiniz...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ne bildiğini ne bilmediğini bilmeyenlerden temel analiz öğrenecek değilim. okuduğunu anlamayanlar la da hiç işim olmaz. Benim ne bildiğimi bu sene sonunda tersten görürsün.

8. 2018 de kar marjı %30 muş %16 ya düşmüş bayağı farkediyor

Sayfa 140/183 İlkİlk ... 4090130138139140141142150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •