Sayfa 150/183 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon
Arama sonucu : 1461 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: KRTEK - Karsu Tekstil

1. Nerden nereye dusmus hep ayni taktik aylardir 10 kademe yukari git altlari dolu goster mali kucuk yatirimciya yedir sonra alttaki kalin lotlari bir bir sil ele ver yesinler senin gibi dandik tahtayi

2. Yazıktır gene 8 lere düşmüş

Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    Nerden nereye dusmus hep ayni taktik aylardir 10 kademe yukari git altlari dolu goster mali kucuk yatirimciya yedir sonra alttaki kalin lotlari bir bir sil ele ver yesinler senin gibi dandik tahtayi
    Abicim bu şirket pamuk ipliği sektörünün en önde gelenlerinden değil mi? Pamuk ipliği ihracatı rekorlarla yürümüyor mu?
    Neden bu kadar aşağı basıyorsunuz bu kağıdı?
    İnanın mantıklı cevap veremiyorum. En son benzer hareket oylum da başıma gelmişti. 4 civarında dolaşıp durmuştu aylarca. Sonra şimdi onun geldiği yerleri görüp ya sabır çekiyorum.

Bakalım 9 aylığı geldiğinde de bu kadar nazlı olacak mı? Şunun şurasında 5 hafta kaldı 9 aylıklrın gelmesine.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir

3. şimdiye kadar ki en iyi bilanço bunda niye kimse yazmamış?..

4. Az bir miktar attık bakalım heybeye orta-uzun vade. Bilançoyu olumlu buldum, piyasa çarpanları da gayet makul.

5. İyi bilanço beklentisiyle ben de bir miktar alım yaptım. Duruma göre ekleme yapabilirim.

6. Buralardan iyi alım fırsatı verdi, bir miktar daha ekledim portföye, bakalım bilanço nasıl gelecek..

7. İlk çeyrek 40 -50 milyon tl kar beklerim f/k 4 civarına düşecek..alım fırsatı sunuyor bakalım neler olacak..
    Bol kazançlar..

Sayfa 150/183 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •