Sayfa 78/183 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 1461 madde; 617 - 624 arası.

Konu: KRTEK - Karsu Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by agent Yazıyı Oku
    [ımg]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180122/c05cd61aae72497539d70438efca4aaa.jpg[/ımg]

[ımg]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180122/049c62c49ee53a0b5b88f8576a4a2a61.jpg[/ımg]

[ımg]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180122/f8b5430bcb9f09955f02fe91c2fe6257.jpg[/ımg]

e5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    derinlik ve diger bilgileri hangi firmadan alıyorsunuz fiyat nedir ve öneriniz nedir ky için.teşekkür ederim

2.  Alıntı Originally Posted by berky07 Yazıyı Oku
    derinlik ve diger bilgileri hangi firmadan alıyorsunuz fiyat nedir ve öneriniz nedir ky için.teşekkür ederim
    Matriks mobil kullanıyorum... Derinlik ve anlık aracı kurum dağılımı 110 TL.

E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by agent Yazıyı Oku
    Matriks mobil kullanıyorum... Derinlik ve anlık aracı kurum dağılımı 110 TL.

E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Günlük alım satım paylaşabilirnisin

4. E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. tilki agzinizdaki peyniri aldi.1.50 .simdi burayi kirarmi ona bakcaz.kirarsa 1.25 gundemimizde.ytd.bu arada iyiki varsuniz olmasiniz bu kadar mali nasil cikacakti gedikteki abimiz.
    yazdıklarım yorumlarım foruma gönderdiğim grafikler eğitim amaçlıdır yatırım tavsiyesi değildir.şahsi görüşlerimdir..

6. NE OLDU BU KAYSERİNİN PARLAYAN YILDIZINA .......

. Kâr açıklayan
    . Makine yatırımı yapan
    . Özellikli İplik üretimi yapıp müşterilerine 3 ay sıra veren
    . Köklü güçlü öncü firma

2018 B grubuna geçeceği günden önce bir mesaj ile kretk hissesi olanlar bir araya toplandı Malum uygulama üzerinden ve grup 1500 kişi oldu hissenizi satmayın dendi . Birde onun üstüne B grubu geçişi ilk günü 1.80 2.00 TL aralığında milyonlarca işlemler oldu ve grup içindede en az 1 MİLYONDAN fazla hisse aldırıldı .

. O gün BY elindeki malı güzelce 1.80 2.00 aralığında hazır müşteri olan malum grup üzerinden KY'ya malı devirdi grup vasıtası ile şimdi o alanların hepsi %30 zararda.

Beni bir kenara bırakın çünkü kâr dan zarardayım ama ya psikolojiye uyan yatırımcı ne yapsın varını yoğunu girdi o gün ve ağlayan sızlayan dert yanan ve dert yanamayan ağlayamayan yazamayan birçok yatırımcı ....

Resmen pazarlandı hisse başka açıklaması yok

beklentisi olan bir hisse için öngörü çok ileri az geri olmalı bunda tam tersi çok geri hiç ileri
    hadi %10 düşer toparlanır çıkar vs vs

bu yazı için geç kalındı kimsede yazamadı.

Bu yazı hissenin hali için yazılmıştır.
    Bundan sonraki hareketlerinde bu yazı alıntı yapılmamalıdır.
    hisse 0.40 krşdan gelmiştir oluşum için baya bir süreç geçti yeni oluşum için dip gördük mü bilemiyorum vakti olan bekler ama 140-150 bin yolunda endekste başka pazarda çok tren gitti gidiyor.

yatırımlarınızı grup psikolojisinin etkilerini amaçlarını düşünerek yapınız.

zamansız amaçsız kazançsız bir yatırıma alet edildi KY BAŞKA AÇIKLAMASI YOK...

7. 200 günlük ortalamadan hemen tepki vermesini beklerdim.Şu an için o da yok.
    Daha aşağılar gelebilir...
    Tahtanın görüntüsünü bozdular..Her şey beklenebilir.. Ytd..

Alıntı Originally Posted by The Stock Yazıyı Oku
    200 günlük ortalamadan hemen tepki vermesini beklerdim.Şu an için o da yok.
    Daha aşağılar gelebilir...Ytd.
    Marshall dan hatırladım sizi , bol şanslar dilerim .

Sayfa 78/183 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •