Sayfa 152/183 İlkİlk ... 52102142150151152153154162 ... SonSon
Arama sonucu : 1461 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: KRTEK - Karsu Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Ciro tahminimiz paralel ama ben finansman giderlerinden dolayı net karı o kadar yüksek beklemiyorum.
    Sizin tahmininiz bana da daha makul geldi.

2.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Ayrıca 1 milyar tl’ye dayanacak yıllık ciroya göre piyasa değeri çok düşük..
    Bu konuda hemfikiriz.

3. Bunla emsal Yünsa Şirketi 2021 ciro 341.540.179 ya 26.397.451 net kar yapmış sermayesi 29.160.000 tl bu sirket temettü de veriyor bu sene bizim Karsu ise sermaye 35.100.498 Tl ciro 534.700.032 Tl ye 68.314.521 Tl kar yapmış .. Yünsa da Karsu dada İnfo ve Yatırım fonlarının pozisyon actıkları görülüyor ...Yünsa yı örnek göstermemin sebebi Yünsa Yönetim Kurulu başkanının yaptığı açıklamalar diyoki 2022 de Karlılığımızı dörde katlayacağız şöyle diyor '' yeni dönemde yeni rekabette Yünsa avantaj sağlayacak ürerim süreçlerinde verimliliği sağlayaxak vs vs 2022 yılında net satışlarımız üç kat net karımızda yaklaşık dört kat büyümeyi elde ederek yıl sounda ciroda 1 milyar tl ciro 100 milyon Tl üzerinde net kar hedefine ulaşmayı hedeflediğimizi bu sene başında açıklamıştık.Bu hedefi gerçekleştirme yolunda hızla ilerliyoruz.Bu ivmeyle devam edersek sene başında açıkladığımız karlılık hedefini çok daha önce gerçekleştirebileceğmize inanıyorum'' dedi Yünsa kap haberlerinde , Karsu çok ketum şirket hiç bir açıklama hedef medef vermiyor birde bu şirketin en büyük sıkıntısı aile şirketi ve hisse payları beş altı kişiye dağıtılmış , fakat şirket bir kaç yıldır iyi yönetiliyor geçmiş yıl zararları vardı geçen yılki karı geşmiş yıl kazançlarına attı .Demem o ki tekstil sektöründe örnek verdiğim Yünsa nın 2022 ciro artış hedefleri Karsu da olucakmı tekstil arz talep yönünde !,,,, yatırım tavsiyesi deildir...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

4.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Bunla emsal Yünsa Şirketi 2021 ciro 341.540.179 ya 26.397.451 net kar yapmış sermayesi 29.160.000 tl bu sirket temettü de veriyor bu sene bizim Karsu ise sermaye 35.100.498 Tl ciro 534.700.032 Tl ye 68.314.521 Tl kar yapmış .. Yünsa da Karsu dada İnfo ve Yatırım fonlarının pozisyon actıkları görülüyor ...Yünsa yı örnek göstermemin sebebi Yünsa Yönetim Kurulu başkanının yaptığı açıklamalar diyoki 2022 de Karlılığımızı dörde katlayacağız şöyle diyor '' yeni dönemde yeni rekabette Yünsa avantaj sağlayacak ürerim süreçlerinde verimliliği sağlayaxak vs vs 2022 yılında net satışlarımız üç kat net karımızda yaklaşık dört kat büyümeyi elde ederek yıl sounda ciroda 1 milyar tl ciro 100 milyon Tl üzerinde net kar hedefine ulaşmayı hedeflediğimizi bu sene başında açıklamıştık.Bu hedefi gerçekleştirme yolunda hızla ilerliyoruz.Bu ivmeyle devam edersek sene başında açıkladığımız karlılık hedefini çok daha önce gerçekleştirebileceğmize inanıyorum'' dedi Yünsa kap haberlerinde , Karsu çok ketum şirket hiç bir açıklama hedef medef vermiyor birde bu şirketin en büyük sıkıntısı aile şirketi ve hisse payları beş altı kişiye dağıtılmış , fakat şirket bir kaç yıldır iyi yönetiliyor geçmiş yıl zararları vardı geçen yılki karı geşmiş yıl kazançlarına attı .Demem o ki tekstil sektöründe örnek verdiğim Yünsa nın 2022 ciro artış hedefleri Karsu da olucakmı tekstil arz talep yönünde !,,,, yatırım tavsiyesi deildir...
    Her iki şirkette de yatırımım var ancak Yunsa ve Krtek kıyaslaması çok doğru olmaz. Yunsa daha çok katma değeri yüksek takım elbiselik kumaş ürettiği için pandemiden çok fazla etkilendi. Krtek ise nispeten az etkilendi. Yunsa'nın cirosu ve karlılık büyümesi pandemiden çıkışta çok daha fazla olacaktır hatta bu sene Krtek'ten daha fazla ciro elde edecek diye düşünüyorum. Yünsa 120 milyon euro ciroları görmüş bir şirket Krtek ise en fazla 51 milyon euro ciro yapmış o da geçen sene.

Krtek şu anda Yünsa'dan daha ucuz bir hisse ama büyüme ve karlılıkta önümüzdeki dönemde Yunsa önde gider.

5. Yunsa'da fk.nin kaça düşeceğini ileri ki zaman gösterecek.
    Krtek şu an 6 fk. İle işlem görüyor.

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by cobra Yazıyı Oku
    Yunsa'da fk.nin kaça düşeceğini ileri ki zaman gösterecek.

Yıllık en kötü 100 milyon kar ile f/k 4..iyi bir potansiyel vaadediyor..
    Bol kazançlar..

7.  Alıntı Originally Posted by cobra Yazıyı Oku
    Yunsa'da fk.nin kaça düşeceğini ileri ki zaman gösterecek.

Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Yıllık en kötü 100 milyon kar ile f/k 4..iyi bir potansiyel vaadediyor..
    Bol kazançlar..
    Yunsa'da karın 100 milyonu geçeceğini düşünüyorum. Para kazandıracak olan mevcut rakamlar değil gelecekteki rakamların ne olacağıdır. Bilanço geldiğinde zaten fiyat yükselmiş oluyor. Esas kar geleceği tahmin etmekte.

8. Son 2 gündür bilanço fiyatlaması yapıyor sanırım. Devamı da gelir umarım.

Sayfa 152/183 İlkİlk ... 52102142150151152153154162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •