Sayfa 182/183 İlkİlk ... 82132172180181182183 SonSon
Arama sonucu : 1461 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: KRTEK - Karsu Tekstil

1. KRTEK - Karsu Tekstil

Hünkârım Sen çok yaşaaa son Arzularınnn yerine getirilecek inŞallah Hanım sorup duruyor du benim Altınlar ne Oldu Selahattin diyeeee ödün kopasızca selahattin diye diye yedi beni kafam kel göbeğim çıktı….Rezerv işi acep …? Gayseriler bize yedirmedi tmpolda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    neticede koza davetiye ve ipek matbaacılık bile gün gelecek altın madeni işletmecisi olacaklarını kendileri bile hayal etmiyorlardı..eğer altın madeni ile ilgili en ufak bir gelişme olursa bu hisseyi anca 300 tl li fiatlardan alıma izin verirler dye bir aç tavuk rüyası gördüm..hayal benim risk benim para benim...oltamı attım beklerim..şiir gibi oldu beya..)
    Koza, İpek Davetiye nasıl altıncı oldu. Yıllarca Sağda solda hatta boğazda başta Egeli Çiftçi, köylü dediklerini yürütüp sosyal medyada Birde görmediğimiz yöntemlerle (FETÖ) Bazı Yabancı şirketleri yıldırdılar. Ucuza açılan madenleri aldılar yeni maden yataklarını sıkıntı olmadan açtılar ve Kozalar birden 10-20 kat değerlendi.

3. Hünkarım nerdesin.....
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

4.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Hünkarım nerdesin.....
    ölü taklidi yapıyorum..dün gelen kap önemli bilgiler ve ip uçları taşıyor..yıllardır yapmadığı ve gizli kalan arazi arsa fabrika binası ekipman ve makina parkurlarının yeniden değerlemesi yapılacak...

bilhassa arazi ve arsalar kısmı beni heyacanlandırdı..bunların arazileri 13 km ile 23 km uzaklıkta bulunan kozal a ait 1,2 milyar dolarlık altın sahasına ve kızılırmak havzasına komşu...

olursa olur suyu olmazsa çay suyu yapmak için beklemeye değer...
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

5. incesu ilçesindeki arsaya domates ekmeyi düşünüyorum)
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

6. Develi ilçesinde altin madeni buldular,kocasinan kaşköyde de altin buldular..hemde kozal altin 1,2 milyar dolarlik..kocasinanla develi arasinda incesu ilçesinde de olabilirmi diye bir ıslak rüya görüyorum...eskilerin tabiri ile olursa olur suyu yaparim,olmazsa hamur suyu yaparim..krtek ucuzmu? Ucuz...daha halâ halka arz fiatindami..evet...dolar bazli zirvesi 3,15 dolarmi..evet...kârlı bir şirketmi? Evet...2017 den beri incesu ilcesindeki 400 küsur dönümlük arazilerine ve fabrika vesair varliklarina yeniden değerleme yapmamişmi?..evet...yapacakmi evet...koskoca imkb de gitmeyen nadir hisselerdenmi evet öyle...benim bakkal hesabima gore ve arazilerinden süpriz bir maden haberi beklentisine gore yatirim yapilirmi kendi adıma evet...söz savunmanin

7. KRTEK tavan oldu 41,40 ile ama forum da in ve cin bile yok

Ulen senden bir halt olmaz 39,36 ile 40,5 arasına sıkıstın, hiç yakışıyormu çapsız.39,36 da 600 lot alışım var 40,5 dede 500 lot satışım var hıyar kvranıp duruyor .Satsan ne olur alsan ne yazar.

Sayfa 182/183 İlkİlk ... 82132172180181182183 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •