Sayfa 3/900 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7195 madde; 17 - 24 arası.

Konu: KERVT - Kerevitaş Gıda

1. 4 ayda %100 prim yaptığını unutmamak lazım artık olay stop win ve loss belirlemek ve çok dikkat etmek hem yukarıda hem aşağıda hedef fiyatınızı belirlediyseniz ki bu fiyatın ne olduğu size ait yaslanın arkanıza seyredin herkese bol şans ve kazançlar. kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2. Millet halen daha 4-6 ay önceki %100 primden bahsediyor bunlar elinde mal olmayanlar açın bakın bu şirket neden %100 yükselimiş zahmet etmeyin ben söyleyeyim size;

1- Borsadaki en büyük gıda şirketlerinden birisi

2- Yıllardır zararda iken artık yıllık 100-200 milyon tl net kar

3- Tsk yemekleri artık Kerevitaştan

Günaydın Sayın ortaklarım "beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır."
    Beni 165 olunca uyarın demiştim kimse uyarmamış,ee bende hedefi değiştireyim o zaman 165 durağını geçtiysek.

Ben Good Year'da yakalandım. Yüzde yüz yapıp geri başladığı yere gelmişti diye hatırlıyorum.

Herkes kararını kendisi versin. Her hissenin karakteri aynı olmuyor. Hepinize hayırlı olsun

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bizim menkul son üç ayda 350.000 lot almış. Ortalama 85 tl ile alsa yaklaşık 30 milyon eder. Bizim de şirketin kendi aracı kurumu.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ama inanilmaz çektirdi. Sirkete 85-95 maliyele girdik.140 i gordu satmadık. Birde isin tuhaf tarafı ben aldıktan cok kisa bir sure sonra 140 TL ye gittigi icin hedefi de yuksek tuttuk tabiki.

Sonrasinda siz degerli arkadaslarinda bildigi gibi, 4 ay bekletip 88 TL leri bile gordu. Bendeki pismanligi anlayabiliyorsunuzdur. Bu arada yillardir bekleyen ustadlari haric tutuyorum.

Insallah guzel seyler olur. Hayirlisi

Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Bizim menkul son üç ayda 350.000 lot almış. Ortalama 85 tl ile alsa yaklaşık 30 milyon eder. Bizim de şirketin kendi aracı kurumu.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Belki de satış için kote edilmiş lot olamaz mi
    Parasız insanı sevmem.
    Parası olupta benim arzularım için harcamayanı da sevmem.[tanrı kapital]

8. dünkü pasta
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 3/900 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •