Sayfa 472/926 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon
Arama sonucu : 7401 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: KERVT - Kerevitaş Gıda

1. Bolunme suresi nedir.son tarih nedir

2. 75 tl den bölünür 2,40-2,50 fiyattan merhaba der

3.  Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    Bence sahte oyunun bittiği yerdeyiz.
    Gerçek oyun pazartesi başlıyor.
    Sert yükselişler bekliyorum.
    Selamlar,
    aynen çok kısa çok öz size katılıyorum syn serçe doğru tektir yazdığım söze benzer bile bile sabredenler kazanır
    kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

4. Tavanları bekliyoruz.. Desteğinden gerilen bir ok gibi 129 ları kırar inşallah..

5. Su ana kadar bedelsiz açıklaması yaptığı fiyattan daha düşük bir fiyattan bölünen hisse görmedim. Bilen varsa paylaşsın lütfen. Bedelsiz açıklandığı gün kapanış fiyatı 108 idi. Bölünmeden önceki son fiyat ne olur merakla bekliyorum. Inşallah herkes zararsız bir şekilde süreci sonlandırır.

6.  Alıntı Originally Posted by Gladiatör Yazıyı Oku
    75 tl den bölünür 2,40-2,50 fiyattan merhaba der
    Nasıl bir matematiğin var herkes atıp tutuyor
    72.75 den bölünse 2.73 yapar
    75 den bölünse 2.82 yapar ağzı olan konuşuyor

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. [QUOTE=Kameraman67;2149668]
     Alıntı Originally Posted by nuricv Yazıyı Oku
    İlköğretim matematik defterine çözülmüş problem gibi olmuş şakamısınız siz [/QUOTE yaklaşık 1 aydır yorum yaparım. Teknik bilgim yok 20 yıldırda borsadayım 10 larca hisse alıp sattım. Şimdiye dek bir yada iki kagitta yanıldım ve zarar yazdım. Bunlardan biriside kerevitas.henüz satmadigim için zarar yazmadım. Dün yaptığım hesap elbetteki şaka idi. Şirketin yaptığı açıklamaya baktığın zaman benim hesap daha mantıklı gibi. Bana borsada gerçek değerinde kaç tane hisse sayabilirsiniz? En derin hisseler bile yabancı sermayenin oyuncağı olmuş top gibi oynuyorlar. Bu arada sasada maliyetim 4 lira bir kısmını satıp buraya geldim. O hesap bilmiyor diyen arkadaşların kacinin hesabı tutmuş merak ediyorum. Beslerle beraber şirketin su an değeri kaç lira ozsernayesi borçları alacaklari vs. Lütfen bir hesap yapıp atabilirler mi.?
    Herkes bildiğini yapsın.. sizde.. bizde.. hesaplarınıza bizi karıştırmayın kafi

8. Yonga yı incelemenizi tavsiye ederim

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 472/926 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •