Sayfa 885/893 İlkİlk ... 385785835875883884885886887 ... SonSon
Arama sonucu : 7142 madde; 7,073 - 7,080 arası.

Konu: KERVT - Kerevitaş Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by para Yazıyı Oku
    Sayın Reisende sürekli son bir buçuk seneyi söylüyorsunuz 1.5 sene 6 liradan 128 liraya gidişin düzeltmesiyle geçti sanıyorum teknik bilginiz bunu değerlendiremiyor veya istemiyor şu anda bu düzeltme sonuçlandı ve yeni trende girildi esas yükseliş başlamak üzere hele ki bu sefer bozulmazsa çıkış temel olarak da desteklenecek emekli fonlarının almasıda sanırım bundan.Eğer düşündüğüm gibi 110 veya 120 milyon kar gelirse bu fiyatlar hayal olur.

İyi akşamlar.

3A 28 - 6A 69 = 2Ç 41 milyon kar yapmış.

3Ç 41 yapsa zaten 110 olur. Yani kar beklentiniz normal geldi bana.

Tabi bilmediğim bişeyler yoksa?

Ben kısa vadeli borcunu azalttığı için 50daha bekliyorum yani 120veya 130 fakat kafa karışıklığı olmasın diye en normalini yazmıştım.

Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    Sn kar şahsi düşncem satılmaz ise tahtada çöreklenmiş grupların oyuncagı olmaya devam eder ( bir ihtimal düzelen rasyolara yatırım yapan fonlar bunların mallarını iyice alıp ellerinde hakimiyet kuracak mal kalmayana kadar)

linkte analist toplantısındaki sunum

https://www.kerevitas.com.tr/documen...itas_final.pdf
    Sn. Karadereli kardeş ülker ailesi deyince iki kere düşüneceksin. Aynen batıçim ve batısökedeki izmirli aileler gibi. Saygılarımla.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

4.  Alıntı Originally Posted by grigök Yazıyı Oku
    Benim anladığım eski batık kervt değil? Borcu var finansman maliyetinden dolayı kar hırpalanmış.borç sorunundaki riskler azalırsa , kar var gibi? sayın karadereli nin dediği gibi fonlar bu yüzden alıyor olabilir?web sayfasında pazar payı %46 diyor .80 milyonluk ülke . Tamam fakirleştik ama yinede şehirlerde yaşayan oldukça yüksek nüfus hedef kitlesi.

Tam karar veremedim bakınıyorum işte bi ülker olmadığı kesin?

bol kazançlar
    Evet herzaman dedigim gibi sirket te birsey yok zaten sorun sahiplerin de buna yan kurulus gibi davraniyor lar varsa yoksa sokmarket gozde girisim bizim market borsada bunlarin fiyati yukselmekte kerevitas hep geri kalmakta ..iyi kazanclar Al sat tut tavsiyesi degildir

5.  Alıntı Originally Posted by para Yazıyı Oku
    Sayın Reisende sürekli son bir buçuk seneyi söylüyorsunuz 1.5 sene 6 liradan 128 liraya gidişin düzeltmesiyle geçti sanıyorum teknik bilginiz bunu değerlendiremiyor veya istemiyor şu anda bu düzeltme sonuçlandı ve yeni trende girildi esas yükseliş başlamak üzere hele ki bu sefer bozulmazsa çıkış temel olarak da desteklenecek emekli fonlarının almasıda sanırım bundan.Eğer düşündüğüm gibi 110 veya 120 milyon kar gelirse bu fiyatlar hayal olur.
    Sizin yanlisiniz var simdi ki grafik eski grafikler ortusmuyor hisseler bedelli veya bedelsiz hisse verdigin de otomatik grafik olusturur programlar . Yillar icinde yukseldi bu hisse sonra 105 lira iken %2700 bedelsiz acikandi sabah acildi tavan oldu 10 dakka sonra tavan bozup ele veris basladi 128 tl den aldi millet 200 ve ustunden bolunur diye ama taban taban gitti en son 63 lira iken bolundu 2.30 fiyatla 1 kere 2.95 gordu gerin kalan 1.5 yil icinde belki 15 defa 1.80-2.15 sonra 1.50_2.15 arasi gitti geldi ...son zamanlar da 2.48 gordu ama kiramadi kirsa bir onceki tepe olan 2.95 i kirmayi deneyebilir yani teknik bilgim yeterli ..bu sirket satilmadikca asagi ve ust bantlar da fiyat gidip gelmeye devam eder bana gore ...son endeks yukselislerin de endeksin tersine fiyatin asagi dusmesi bunu gosteriyor ...sizlere iyi kazanclar Al sat tut tavsiyesi degildir .

6.  Alıntı Originally Posted by kar Yazıyı Oku
    Alternatifleri masaya yatıralım.Satılırsa ne olur?
    Satılmazsa ne olur?
    Gözde ye kümaş haberi geldi.

Sayın karadereli nin paylaşımlarında belirtilen hususlardan da anlaşılan önümüzdeki süreç bu grupta haber yoğunluğunun çok olacağı . Kervt ben olsam satmam. ancak grubun ödemesi gereken borçları var. Bakalım zaman neler gösterecek?

Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

Alıntı Originally Posted by grigök Yazıyı Oku
    Gözde ye kümaş haberi geldi.

Sayın karadereli nin paylaşımlarında belirtilen hususlardan da anlaşılan önümüzdeki süreç bu grupta haber yoğunluğunun çok olacağı . Kervt ben olsam satmam. ancak grubun ödemesi gereken borçları var. Bakalım zaman neler gösterecek?
     Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    Paylaşımlar için tskler arkadaşlar.
    Sn grigök bahsettiğim kap açıklması 18.07.2019 da gelen
    Kerevitaş, bazı varlıkların satışına ilişkin söylentileri cevapladı; herhangi bir somut teklifin alınması durumunda kamu ile paylaşılacak

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Şirketimize ait bazı varlıkların satışına ilişkin olarak piyasada birtakım söylentiler dolaştığı bilgisi tarafımıza ulaşmıştır. Şirketimize, muhtelif varlıklarına dair zaman içinde teklifler gelebilmektedir. Bir sürecin başlamasına sebebiyet verecek herhangi bir somut teklifin alınması durumunda Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-15.1 sayılı Özel Durumlar Tebliği ile uyumlu olarak gerekli açıklamalar kamu ile paylaşılacaktır.

.................................................. .............

Holdingin sendikasyon işlemlerine danışmanlık yapan Sn avukatın geçen yıl söylesisi ise aşagıda alıntıladım

birde analist toplantısına deginmek istiyorum.
    tüm şirketler için bir iki laf edilmişken kerevit hakkında 6 aylık bilanço degerlemesinden başka birşey denmemesi düşündürücü geldi.hele 14 milyon lot almış fon hiçmi merak edip yıldız holding kerevit hakkında ne planlıyor diye sormaz ( ya ne planlandıgından çok eminler yada gözü kara yatırım yapıyorlar aklıma başka seçenek gelmiyor )
    Aslında gözdenin kümas satışını eldeki veriler işıgında tahmin edebilsekte gözdede çok küçük bir pozisyon açmıştım .%50 sinin gözdeye ait olması ve gözdenin bünyesindeki bazı şirketlerin mali yapısı vs derken......gözde yatırımcısına hayırlı olmasını dilerim 2.5 lardan 15 günde 3.6 lar.
    Son düzenleme : karadereli53; 16-09-2019 saat: 18:43.
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

Sayfa 885/893 İlkİlk ... 385785835875883884885886887 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •