Sayfa 887/893 İlkİlk ... 387787837877885886887888889 ... SonSon
Arama sonucu : 7140 madde; 7,089 - 7,096 arası.

Konu: KERVT - Kerevitaş Gıda

50 günlük Hareketli ortlama 2.10 dan geçiyor bugün veya yarına kadar 2.10'a değip yukarı gitmesi gerekli
    Ytd

sn residance şirket satılmadan degişecegi yok haklısınız.sadece 1.5-2 yapıyorlardı simdi düzelen bilanço niyetine 2-2.5 e çektiler.
    şirketin satılma olasılıgı nedir veya bünyesinden sadece marsayımı satar(besler gıdanın %70 ine sahip oldugu marsanın %20 si brunei sultanlıgına 2012 yılında 100 milyon dolara satılmış karşılıgında 30 milyon dolar ortak yatırımla bruneı fabrikası kurulmuş) bunları tahmin edebilmek güç.vardır tabi gece kara karıncayı görenler ama bizde nerde öyle göz
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Bugün tekrar 2.22 den alım yaptım. Yabancı ve emeklilik çıkmadı. Tekrar yukarı yapabilir. Aşağı gelirse 2.06 gibi ikinci alımı yaparım.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    tebrikler güzel alış veriş olmuş.tahtadaki çakaldan ne koparırsan kardır eline saglık..
    bu arada yat fonları ve bir kısım emeklilik kullanarak bu tayfanında alım yaptıgını tahmin ediyorum.emeklilik ve fonları takip ederken çok küçük bir miktarının bu tayfa tarafından algı bozmak için kullanılabilecegi ihtimalini gözardı etmemek gerektiğini düşünüyorum.
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

4. Syn karadeli daha once cok yazdim dedigim gibi bu hisse ulkerr in uvey evladi simdi baktim ufuk yatirim bile 2 ayda %100 yukselmis ..yaklasik 2 yildir satilacak sozde ama hala en ufak bir gelisme yok o konuda alici yok demek ki olsa satarlar ..ne yapilmak isteniyor anlamak guc nerde zarar eden istirak gida sirketi var hepsi kerevitas bunyesin de birlestirildi haliy le kerevitas in hem borcu artti hem karliligi azaldi ....ama dedigim gibi sirketin kendin de degil sorun buna evlat muamalesi yapan spek te ..hos bunda spek te yok ya spek patro nun ta kendisi aslin da ..spek ler girmiyor kucuk yatirimci girmiyor olan kucuk yatiimcinin maliyeti de zaten 4-5 arasinda ....bakin ral ornegi verdim satildi sirket 1 tl den 1 yilda %700 yukselme yapti ....dandik rodrigo ya baktim 1.5 tl den 6.5 yapmis...gel bakki boyle dev gida sirketi hala 1.5 yildir ayni fiayt araligin da ..ulkerler bunu satmadikca bu boyle olmaya devam edececek gibi .iyi kazanclar Al sat tut tavsiyesi degildir ..

Şirket 5 Tl'den düştü alt kanala değdi toplama kanalında toplandı hala toplanmaya devam ediyor zamanı gelince teknik gereği üst banda gidecek diye düşünüyorum,Türkiye borsası artik 15-20 sene önceki her kağıda spek girsin götürsün devri bitti hep sanayi şirketleri ve bankalara talep var kerevitasta B grubundan A grubu hisse statüsü ne geçeli nerdeyse 9 ay oldu emeklilik fonları yabancı alisi yeni yeni son 4-5 aydır var karlılık arttıkça yabancı gelişi başladı kriz ortamı olmaz ise hissenin geleceği var

Ytd

Kıpırdanma başladı 2.25

Garanti yatırım 1.050 milyon lot almış büyük bir ihtimalle yerine toplama merkezine transfer olacak

Sayfa 887/893 İlkİlk ... 387787837877885886887888889 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •