Sayfa 148/149 İlkİlk ... 4898138146147148149 SonSon
Arama sonucu : 1187 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: BIMAS - BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

1. Grafikte OBO oluşuyor gibi. Umarım Pazartesi eksi kapatmaz. Takip etmekte fayda var.

2. *iş yatırım, bim için hedef fiyatını 46,40 tl'den 54,50 tl'ye yükseltti, tavsiyesini 'tut' olarak korudu
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

3.  Alıntı Originally Posted by mohikan054 Yazıyı Oku
    yav bu nereye kadar gidecek, Allah nazardan saklasın, bizim gibi ky ler gelmeye başlamışsa (ki başladım ) sanırım sonlara yaklaştık, hayırlı bereketli kazançlar herkese
    Valla ben 13 14 sene önceydi halka arzına pahalı diye girmedim düşsün alırım diye hala bekliyorum o derece sağlam bi kağıt.. 2008 de bile yüzde 20 ya düştü ya düşmedi..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN

6. *bgc istanbul, bim için tavsiyesini 'al'dan 'tut'a indirdi, hedef fiyatını 48,1 tl'den 54,4 tl'ye yükseltti

7. BİM tanzim satış zararını açıkladı: 30 milyon TL

BİM İcra Kurulu üyesi Galip Aykaç tanzim satış sürecini değerlendirdi. Aykaç 5 ay boyunca 4 TL'ye aldıklarını ürünleri 2 TL'ye sattıklarını ifade etti. Aykaç, "Bu nedenle 30 milyon TL gibi bir zararımız oldu. Biz bunu isteyerek yaptık" ifadelerini kullandı.

https://www.memurlar.net/haber/85907...milyon-tl.html

Alıntı Originally Posted by adestim Yazıyı Oku
    BİM tanzim satış zararını açıkladı: 30 milyon TL

BİM İcra Kurulu üyesi Galip Aykaç tanzim satış sürecini değerlendirdi. Aykaç 5 ay boyunca 4 TL'ye aldıklarını ürünleri 2 TL'ye sattıklarını ifade etti. Aykaç, "Bu nedenle 30 milyon TL gibi bir zararımız oldu. Biz bunu isteyerek yaptık" ifadelerini kullandı.

https://www.memurlar.net/haber/85907...milyon-tl.html
    Nasıl "" isteyerek "" yaw ? Bile bile zarar ne demek ? Bu suç değil mi ? Babanın mali değil ki, kamuya açık bir kurum bu

Lenovo A7010a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 148/149 İlkİlk ... 4898138146147148149 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •