Sayfa 974/982 İlkİlk ... 474874924964972973974975976 ... SonSon
Arama sonucu : 7851 madde; 7,785 - 7,792 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

1. Dünya içecek devi kristalin açıklayacağı bilanço merakla bekleniyor. Ytd

2. Bugün bilanço açıklamak için son gn ama sanırım 6 gibi açıklanır bilanço.....

ne bilanço imiş arkadaş... 6 aylık bilançosu 100 milyon lira bile olmayan şirket bir türlü bilanço açıklamayamadı....

10 milyar tl olan Bim açıkladı bu açıklayamadı nedense....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

3. Finansal tabloyu yorumlayabilecek biri varsa çok makbule geçer.şimdiden teşekkürler.

4. Özsermayede iyi bir artis var. Toplam yukumlulukler azalmis. Nakit artmis. Gecen yilin 3 ayligina gore cok iyi. Satislarda artis var. Bu bilancoyu degil de yaz aylarina ait 3 ceyregi fiyatlamaya baslayacaktir kanaatindeyim. Izleyip gorecegiz. Son bir ayda muazzam alis onde. Piyasadaki kagidin neredeyse 3 te 1 i alis kkisminda.. Ytd. Ortaklik yapisini begenmedim ama

5. Teşekkürler

6. Bilançoyu biraz inceledim.....

Soğuk çay satışları ilk 2 çeyrekte düşmüş ama diğer meşrubat satışları , su satışları artmış. Bu şirketin Didiye olan bağımlılığının azaldığını gösteriyor.....

Esas faaliyet karı artmış. Genelde zarar var ama geçen yıla göre çok düşük. 3.çeyrekte artan didi satışları ve zaten artmakta olan diğer su ve meşrubat satışları ile kara geçeceğini düşünüyorum....

3.çeyrekte olumlu bir diğer hususta düşen faizler olacak. Düşen faizler şirketin elindeki hazine bonolarının getirilerine olumlu yansıyacak ekstra kar elde etme olanağı sunacak.

ben olumlu buldum bilançoyu
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

7. Bu tahtada spek olduğuna inanmıyorum.The Boss& dogs olabilir...
    Onlarda şapşal şapşal amatör hareketlere devam ediyorlar.Kendi alışlarına vererek trade yaptıklarını zannediyorlar...
    Mal gelmez buralardan.
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

8. Izlenecek bir sey yok. Patron ve tahta yapici beraber hareket ediyor. Patron haci oldugunu bilsem kesinlikle izlemezdim. Cennete gidecek sözde Allah bildigi gibi yapsin...

Sayfa 974/982 İlkİlk ... 474874924964972973974975976 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •