Sayfa 906/1032 İlkİlk ... 4068068568969049059069079089169561006 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,241 - 7,248 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. arkadaşlar belki okuyan olur belki görmeyen olur. diğer yere da yazarız, burada yazarız, buraya yazmamızın sebebi sitenin sahibi sohbet serbest dedi. işc yazabilirsiniz dedi. diğer tarafda içinde halk olmayan yazdığımızda şutingen yapıyorlar. açıklama gereği duydum.

2. patriot istemişler. ilginç bir haber, neresinden bakmak lazım bilemedim.

TR abd den idlip için patriot istemiş. İşe bak sen

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4. ******** şerefli spek gidişatı görüyor ama satıyor, patriot gelecek diyoruz ama almıyor. rusya düşünsün onun sadece s400 var, bizde ikiside var.

Tabi ki isteyen istedigi yere yazar, istedigi yeri okur KIZILDAG. Kamplasma olayina cevirmemek lazim bunu, sonucunda hissenin topigi bir tane forumda. Burada biraz tolerans gosterdi adminler sagolsunlar.

Ben sahsen emegime saygi duyulmayan yerde emek harcamamayi tercih ettim.

6. yinede bir rakam yazalım, son 50 günün en önemli rakamı 6,85 olmaya devam ediyor.

Askerlerimizin yeri cennet olsun.

Son dakika… Suriye’den acı haber geldi! 2 asker şehit
    Suriye'nin İdlib bölgesine düzenlenen hava saldırısı sonucunda 2 askerimizin şehit olduğu, 5 askerimizin ise yaralandığı bildirildi. Savunma Bakanlığı'ndan yapılan duyuruda 50'den fazla rejim unsurunun vurulduğu belirtildi.

“HALKIN EKONOMİDEN BAŞKA BİR GÜNDEMİ YOK”

CHP’nin İş Bankası’ndaki hisselerinin hazineye devredilmesi tartışmalarına da değinen Ünal, “Türkiye’de İş Bankası’nın hazineye devredilme meselesi tamamen gündemi değiştirmeye yönelik bir hamledir. İş Bankası halkın gündeminin dışında olan bir konu. Şu an halkın ekonomik gündeminin dışında başka bir gündemi yok. Daha öncede İş Bankası’nın hisse devirleriyle ilgili Anayasa Mahkemesi 2 kez ret vermişti. Burada Anayasa Mahkemesi’nin verdiği karar nihaidir. Bunu tekrar gündeme getirmek az önce de ifade ettiğim gibi ülkenin gerçek ekonomi gündemini saptırmaya yöneliktir” ifadelerini kullandı.

Tanıtım toplantısına Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici’nin yanı sıra; Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyeleri; Ömer Ünal, Musa Arat, Prof. Dr. Ali Akmaz, il yönetim kurulu üyeleri ile ataması yapılan 6 ilçe Başkanı katıldı.

Sayfa 906/1032 İlkİlk ... 4068068568969049059069079089169561006 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •